previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Новинка 2020 року - АЦ-4-60 (150E28W)-525І

Незважаючи ні на що, ми продовжуємо виготовляти сучасну протипожежну техніку. Адже надзвичайні ситуації ніхто не відміняв! Наша перша новинка 2020 року: АЦ 4-60(150Е28W)-525I на шасі Iveco Eurocargo 150E28W MLD Cab. Її технічні характерисики: • Колісна формула 4х4.2 • Габаритні розміри (дхшхв) 8 500х2 600х3 000 • Запас води 4000 л • Запас піноутворювача 400 л • Кабіну бойового розрахунку на 7 осіб (6+1) • Автономний обігрів кабіни та насосного відсіку • Щогла для освітлення Fireco Standard з висотою підіймання 6 м та LED-лампами 24v та 220v • Лебідка Runva з максимальним тяговим зусиллям на 7,9 тон • GPS-модуль з вбудованим навігатором та відео реєстратором, підключеною камерою заднього огляду Маневрена та одночасно потужна, з вагомим запасом води та вогнегасних речовин АЦ 4-60(150Е28W)-525I здатна не тільки оперативно ліквідувати вогнище загоряння, але й ефективно працювати під час ліквідації надзвичайної ситуації. Автоцистерна вже передана до ДСНС України та чекає розподілу до підрозділу.

Трохи про пожежні насоси

Ми все про автомобілі та про автомобілі….але є те, що робить пожежний автомобіль саме пожежним. Як думаєте що саме? Насос! Не мотопомпа, не насос для перекачування, а саме спеціалізований пожежний насос! Адже від його роботи напряму залежить успішна ліквідація пожежі Насосний модуль ПН-60БА, який ми виготовляємо та встановлюємо на наші пожежні автомобілі : забезпечує роботу від усіх можливих типів водопостачання (водоймище, пожежний гідрант, інша автоцистерна тощо) забезпечений приладом обліку роботи та захисною решіткою керування здійснюється з робочого місця оператора насосного відсіку обладнаний вдосконаленою вакуумною системою  має зручні ергономічні важелі обладнаний засувкою заправлення цистерни від насосу Ще трохи технічних показників номінальна подача при роботі від стороннього вододжерела – 3000 л/хв (50 л/с) подача номінальна при роботі від цистерни – 3600 л\хв (60 л/с) найбільша висота всмоктування – 7,5 м номінальна висота всмоктування – 3,5 м час забору води з найбільшої висоти всмоктування не більше, ніж 60 с Ось такі вони пожежні насоси. І, як доводить світлина, працюють навіть на морській воді !  

Одна проблема - три рішення

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу! Гинуть тварини, які не в змозі врятуватися самотужки – одні просто згорають, інші – задихаються їдким димом. Окрім того, часті випадки, коли вогонь переходить на будівлі, знищує лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження. Звичайно найкращим захистом є попередження загорання, але якщо пожежа вже розпочалася, то треба якомога швидше її локалізувати і загасити. В цьому допоможе протипожежна техніка нашої Компанії. Зараз ми готові запропонувати 3 дієвих рішення, враховуючи різні потреби повнопривідні пожежні автомобілі із запасом води 8 т та системою зрошення, призначені, в першу чергу, для районів з безводними ділянками та бездоріжжям. невеликі пожежні автоцистерни  із запасом води у 3 т для швидкої локалізації загоряння, повнопривідні та маневрені, розроблені спеціально для потреб ОТГ та невеликих об’єктових частин. автономні причепні пожежні модулі з різним запасом води, в залежності від побажань замовника. Можуть використовуватися в лісових та агрогопромислових господарствах для швидкого реагування та усунення загоряння. Враховуючи власні можливості та вимоги, обирайте техніку, яка захистить Вас від непоправного! Переходьте за посиланнями та читайте більш детально. http://bit.ly/2vTbpvy - 🚒автомобіль із запасом води 8 т http://bit.ly/38DN4qI - 🚒автомобіль із запасом води 3 т http://bit.ly/39EINF2 - 🚜причепний пожежний модуль

Пожежна техніка для свят та буднів

Ви як святкували Масницю? Традиційно з млинцями та варениками? А от у Херсоні, окрім звичних розваг відбулася водночас повчальна та цікава акція від рятувальників 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини, які організували акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На центральній площі міста була виставлена техніка, спорядження та організована фотозона. Така незвична локація користувалися популярністю серед містян. Вони охоче робили світлини, з цікавістю оглядали техніку і активно брали участь у конкурсах. Фото на фоні пожежного автомобіля  – особлива цьогорічна «фішка» Масниці у Херсоні !

ПМЗ-15 перший автомобіль аеродромної служби

Бути першими – наш вибір! Історія Компанії налічує цілу колекцію пожежних автомобілів, які носили горде, на той час, звання – «перший в СРСР». Один з них – це ПМЗ-15. Перший в СРСР пожежний автомобіль аеродромної служби на базі шасі ЗІС-151, модель 15 випускався нашим заводом протягом 1954-1959 років. Автомобіль призначався для доставки на місце пожежі особового складу та засобів гасіння, міг застосовуватися для гасіння пожежі аеродромних споруд, невеликих резервуарів з легкозаймистими рідинами та палаючих літаків. Шестициліндровий двигун ЗІС-121 базовою шасі потужністю 92 к.с. теоретично дозволяв розганятися десятитонному автомобілю до 60 км / год. ПМЗ-15 був обладнаний вуглекислотною установкою, що давало змогу застосовувати його для гасіння пожеж автомобілів, двигунів, генераторів, трансформаторів, а також пожеж в музеях, бібліотеках, складах, тобто в тих місцях, де, за термінологією того часу, «застосування води в якості вогнегасної речовини неефективне або небажане»

Курортне містечко отримало нову АЦ

Вчора рятувальники смт. Сергіївка на Одещині отримали нову пожежну АЦ , яка розроблена і вироблена Компанією! Цей сучасний пожежний автомобіль підвищеної прохідності має : камеру заднього виду навігатор відеореєстратор автономний обігрів кабіни насосного відсіку! Окрім того, комплектація цьогорічних моделей підсилена плаваючою мотопомпою та всмоктувальною сіткою. Вітаємо рятувальників ! Нехай новий пожежний автомобіль стане вашим вірним та надійним помічником!