previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Пожежний автомобіль для об'єднаної громади

В лютому місяці цього року ми передали Авангардівській об’єднаній територіальній громаді нашу нову, вдосконалену в 2018 році, АЦ-5-40 (5309)-442А. Сьогодні вона заступила на бойове чергування в Центрі безпеки громадян. За словами замовника, наявність саме цієї автоцистерни дозволить швидко та оперативно надавати допомогу при надзвичайних ситуаціях в громаді, а не очікувати на основні сили ДСНС.  Замовнику було запропоновано найкращий варіант пожежної машини умов сільської місцевості з безводними районами та, одночасно, з наявними дорогами державного значення. Дана модель є повнопривідною, з колісною формулою 4*4.2. Вона оснащена потужною лебідкою Runva EWB20000 з тяговим зусиллям на 9 тон. Саме така йде в комплектації до АЦ 4-60 (530927)-515М, яка постачається нами в частини ДСНС протягом 2017-2018 рр., та відмінно зарекомендувала себе при самовитягуванні, витягуванні інших автомобілів та усуненні перешкод. Аварійно-рятувальний інструмент WEBER, яскрава світлосигнальна балка з фарою-шукачем, безпечна підніжка для роботи водія з насосом, зручний доступ до відсіків – основні, але далеко всі переваги АЦ-5-40 (5309)-442А. Створення об’єднаних територіальних громад – це майбутнє України ! Ми дуже пишаємося тим, що саме наша техніка стає на їх захист. Візьміть собі на озброєння вдалий приклад Авангардівської об’єднаної територіально громади, яка не чекає на покращення, а створює його сама!

Відзначили найкращих інноваторів

Кайдзен у перекладі на нашу українську мову означає «безперервне вдосконалення », «поліпшення», «зміни на краще». Сьогодні ми нагороджували авторів найкращих кайдзен-пропозицій. Переможців привітав генеральний директор Компанії Олег Борщ та директор по персоналу Олег Озеров : «Раціоналізатори та винахідники – це люди, які трохи мрійники. Мрії дозволяють їм десь трохи вирватися за межі дійсності, і згодом перетворити здавалося б неймовірні задуми, у реальні речі, які полегшують життя людей. Тому я бажаю вам залишатися завжди такими! Живіть так як зараз – не тільки для себе, але й для людей, підприємства та України! » Пишаємося тим, що наші колеги здатні мислити так широко ! Успіхів вам та подальших здобутків !!!

Збори трудового колективу - підсумки та перспективні плани

У нас відбулися загальні збори трудового колективу Компанії. СЕО Пожмашина Олег Авер'янов підвів підсумки досягнень підприємства за останній період. Особливу увагу звернув на обсяги виготовленої та реалізованої продукції, етапи переоснащення виробництва, впровадження інноваційних технологій з виготовлення техніки та розробку нових зразків. Щодо розвитку соціальної сфери діяльності Компанії було наголошено на оздоровленні працівників Компанії та їхніх дітей на березі Чорного моря, зростанні середньої по підприємству заробітної плати, ремонт виробничих, офісних приміщень та облаштування гуртожитку для працівників з інших регіонів. Окремим блоком обговорення стала діяльність направлена на покращення інфраструктури селища Ладан, в якому безпосередньо розташовані виробничі потужності підприємства – ремонт даху місцевого будинку культури, дитячих садків, лікарні. Ми – команда однодумців, яка виготовляє сучасну техніку, що рятує життя людей!

Навчання працівників - шлях до успіху

На цій світлині ви бачите як проходять онлайн-навчання наші машиністи кранів. Заняття у вигляді вебінарів - щорічна практика, яка дозволяє нашим колегам відразу застосовувати отриманні знання при виконанні робочих завдань. Навчання та підвищення кваліфікації працівників – одна з рушійних сил розвитку Компанії! Тільки висококваліфіковані співробітники, які мають досвід роботи і, разом з тим рухаються в ногу з часом, здатні виготовляти надійну та інноваційну техніку. Саме тому ми прагнемо навчати наших працівників ! І цей процес в Компанії безперервний!

Дбаємо про чисте довкілля

На сучасному підприємстві навіть до відходів ставляться по-сучасному ! В Компанії запровадили роздільне збирання відходів – окремо для пластика, скла, паперу, а також збільшений контейнер спеціально для пластикових пляшок. Все це насправді сировина для подальшої переробки і викидати її на смітник не тільки нерозумно, але й шкідливо для навколишнього середовища.Скло підлягає вторинній переробці, з паперу сучасні технології дозволяють виготовити тканину, газетний папір, картон звичайний і технічний, а також покрівельний (руберойд), з пластику – сантехнічні труби та різноманітні пластмасові вироби. Дбати про екологію, зберігати природні ресурси та відповідально ставитися до збору промислових та побутових відходів – це ще один прояв соціальної свідомості та відповідальності нашої Компанії. Європейське майбутнє починається з кожного з нас ! Ми це розуміємо і впевнено рухаємося в бік розвитку підприємства в усіх сферах його діяльності - оновлення і модернізація виробництва, соціальний захист працівників, безпечні умови праці, перехід на систему ощадливого виробництва та альтернативні види палива в холодну пору року, відповідальне ставлення до екологічної ситуації на місцевості.

Привітання ювілярів

Сьогодні у нас святковий настрій ! Бо ж ми знову вітаємо наших любих ювілярів ! Це люди, які працюють в Компанії далеко не перший рік, їхній досвід, уміння та професійні навики перевірені часом ! Кожен з них на своєму місці докладає зусиль, щоб наша техніка була надійною, витривалою та якісною ! Привітання і подарунки від Компанії приймали Віктор Хитрик, Віктор Громенко, Юрій Литовченко, Сергій Коляда, Микола Боярченко та Сергій Хитрик. Ми від щирого серця бажаємо їм щастя, здоров’я, подальших професійних успіхів та втілення задумів ! Нехай ваша праця й надалі сприяє розвитку та успіху Компанії!