КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

НОВИНИ

Енергозбереження та захист довкілля

За вікном зима та морози, а в механічному цеху нашого підприємства стовпчик термометра впевнено тримається на позначці +19 °C! І це не якась аномалія чи помилка, це результат наполегливої роботи керівництва компанії, покликаної створити максимально комфортні умови праці для своїх робітників. Стіни і дах цеху відремонтовані та утеплені, що дозволяє утримувати необхідну температуру та надійно захищає від примхливих погодних умов. А сам обігрів приміщення, розмірами 2,717 квадратних метрів, здійснюється за допомогою новенької твердопаливної котельні. Вона не тільки зігріває наших працівників, але й дозволяє заощадити енергоресурси та не завдає шкоди навколишньому середовищу. Наша компанія одним з пріоритетних напрямків розвитку виробництва вважає саме максимальне енергозбереження та захист довкілля. Ми за безпечну та енергоефективну промисловість!

41 АЦ в 9 регіонів України

Наймасштабніша передача пожежних автоцистерн за останніх 25 років!!! Сорок один автомобіль одразу в дев'ять регіонів України! Ми щиро вдячні за високу оцінку роботи нашого колективу, адже докладаємо максимальних зусиль для виробництва якісної продукції.       20 грудня поточного року на базі ДСНС у Вишневому, що на Київщині відбулася масштабна передача 41 автоцистерни, виробництва Компанії «Пожмашина», регіональним підрозділам ДСНС України. Урочиста церемонія передачі здійснювалася за участю Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Голови служби з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна. Сертифікати на отримання сучасної техніки отримали 9 областей – Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Львівська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська. Вже зовсім скоро 41 автоцистерна буде розподілена в бойовий розрахунок державних пожежно-рятувальних частин і стоятиме на варті збереження життя та майна громадян України. Головним здивуванням свята стали рівненські вогнеборці-стронгмени, які на початку відкриття церемонії продемонстрували вправу «Тракпул» : парна тяга пожежного автомобіля на відстань 15 метрів, вагою 14 тон! Цього року Державна служба з надзвичайних ситуацій України загалом отримає 125 одиниць пожежно-рятувальної техніки. Відбувається поступове оновлення автопарку рятувальників. Закінчилася офіційна частина заходу ознайомленням працівників ДСНС з основними технічними можливостями нових автоцистерн. Нам, як виробникам , надзвичайно приємно, що їх вразили можливості нашої техніки. Компанія «Пожмашина», з усією відповідальністю та максимальним розумінням потреб служби з надзвичайних ситуацій ставиться до виробництва пожежних автомобілів. Потужності Компанії, її інтелектуальний та виробничий потенціал, повністю задіяні під час виконання державних замовлень, тому передача пожежних автомобілів регіональним підрозділам ДСНС для нас також свято. Ми глибоко переконані, що наші автоцистерни, гідно виконуватимуть покладені на них функції та стануть незамінними помічниками надзвичайників.    

Олег Ляшко відвідав завод

Нашу компанію відвідав лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Народний депутат зробив передноворічні подарунки нашим колегам з механоскладального та механічного цехів. Наручні годинники та грамоти отримали передовики виробництва, а також найдосвідченіші працівники Компанії. Щиро вдячні за таку увагу до наших співробітників та підтримку вітчизняного машинобудування.

Грамота Верховної ради України

Надзвичайно пишаємося нашим Олегом Борисовичем! Ось уже 10 років він щоденною самовідданою працею показує приклад нам усім. Його робочий день починається ще вдома, на світанку, з ранкового чаю, коли він подумки розписує свій посекундно завантажений день. Чому саме вдома ? А тому що, як тільки його нога ступає за поріг Компанії, він не сідає за стіл в кабінеті. Він йде на виробництво, туди, де народжуються наша техніка. Не так легко ставити на ноги вітчизняне машинобудування!Скрізь потрібно встигнути: і з документами розібратися, і у виробничий процес зануритися, і наради провести, похвалити, де потрібно або й сказати своє тверде слово, без цього ніяк. І ось так щоденно... Не вмістити його робочий день у звичний 8-годининий графік, адже він живе своєю справою!!! Така відданість справі непоміченою не могла залишитися … Олег Борисович отримав Грамоту Верховної ради України «За заслуги перед українським народом» та нагрудний знак до неї ! Цю високу державну відзнаку вручив йому лідер Радикальної партії Олег Ляшко в механоскладальному цеху підприємства. Впевнені, що такої високої честі удостоюється не кожний. Ми горді тим, що працюємо в одному колективі з такою людиною!!! Бажаємо нашому лідеру подальших успіхів і наснаги! Працюйте й надалі так само плідно і професійно, а колектив ПК « Пожмашина » буде Вашою надійною підтримкою!

Казкові герої для дітей

Сьогодні до маленьких «пожмашинівців» на ялинку завітали Дід Мороз та Снігуронька! Казкові герої співали, танцювали, гралися з дітками, одним словом, принесли їм море радості та позитивних емоцій. Наприкінці свята, всі отримали солодкі подарунки з чарівного мішка Діда Мороза. Погодьтеся, щасливі обличчя та сяючі оченята дітей дорогого варті! Так безпосередньо та щиро вірити в новорічну казку та диво можуть тільки вони! А ми допомагаємо їм зберегти цю віру, робимо все можливе, щоб продовжити свято дитинства. Компанія вже давно опікується дітьми, і не тільки своїх працівників, але й всіх мешканців Ладана – дитячі та спортивні майданчики, подарунки до свят дітям-сиротам, різноманітні конкурси, розвиваючі та розважальні акції, екскурсії на підприємство. Ми не розділяємо дітей на «наших» і «чужих», бо глибоко переконані, що всі вони наше майбутнє.

ЕКСПЛУАТУЙТЕ ПОЖЕЖНІ МАШИНИ ПРАВИЛЬНО

На базі виробництва ТОВ « ПК «Пожмашина» проводяться планові навчання для водіїв та старших водіїв підрозділів ДСНС України, які отримали цьогорічну модель автоцистерни пожежної АЦ-4-60 (530905)-515М. Серед них представники з Дніпропетровської, Чернігівської, Одеської, Чернівецької, Донецької, Київської та інших областей. Подібні навчання вітчизняний виробник планує проводити регулярно з метою поліпшення знань пожежних з правильної експлуатації новітньої техніки. Також до планів  ТОВ « ПК «Пожмашина»  входить, спільно з сервісною мережею ВАТ "МАЗ", створення  регіональних  сервісних центрів по обслуговуванню пожежної техніки. [gallery size="large" ids="11125,11126,11127,11128,11129"]