previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

ГРАМОТА ДЛЯ КОЛЕКТИВУ ВІД ПРИЛУЦЬКОЇ РДА

Кожної третьої неділі вересня в Україні святкують День машинобудівника. Цього року святкування припадає на 22 вересня.  З нагоди свята в.о. голови Прилуцької РДА Денис Росовський завітав до нас з  привітаннями. Він відзначив, що ТОВ  «ПК «Пожмашина» є головним   бюджетоутворюючим підприємством Прилуччини, промисловим гігантом Всеукраїнського масштабу та вручив грамоту цілому колективу Компанії за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. «Ваша праця почесна і важлива, руками працівників Компанії розбудовується майбутнє нашого краю! Зі святом вас! Успіхів та процвітання!» - зазначив Денис Росовський. Від імені керівництва Компанії заступник директора з виробництва Іван Тютюнник також звернувся до працівників зі словами привітань. Побажав миру, благополуччя, наполегливості у досягненні цілей та успіхів у роботі!

Техніка заради життя!

У наших цехах вирує життя! Іде процес виробництва нової пожежної техніки, яка цього року прямуватиме у підрозділи ДСНС. Ми працюємо для вас, приділяючи окрему увагу кожному автомобілю. Тому що знаємо наша техніка – ваша безпека та підтримка під час ліквідації надзвичайних ситуацій !

Успішне завершення курсу по енергоефективності

Проблема енергозбереження з роками набуває все більшої актуальності. Щоб ефективно управляти Компанією потрібно враховувати всі аспекти діяльності, в тому числі і впровадження енергозберігаючих технологій, які зменшують негативний вплив на навколишнє середовище. Ми взяли участь у пілотному німецько-українському проекті присвяченому саме ефективному енергозбреженню, в рамках якого відбувалася підготовка фахівців за курсом EUREM «Європейський енергоменеджер» Наш провідний інженер з енергозбереження відділу головного енергетика Галина Чала закінчила цей курс та отримала відповідний диплом. З чим її і привітали директор по персоналу Олег Озеров та директор з технічних питань Володимир Костриця. «Курс був не з легких, але дуже цікавий! Я дізналася багато нового, відкрила для себе питання енергозбереження з принципового нового боку. Те, що раніше вважала неважливим, зараз переосмислила і знаю як робити інакше, краще! » - говорить пані Галина. Ми переконані, що вкладаючи у розвиток та навчання людей, забезпечуємо майбутнє цілої Компанії !

Зустріч з іспанськими партнерами

До нас завітали представники Ferruz Industrial Group , іспанської бізнес-групи з більш ніж 60-річним досвідом задоволення потреб виробників та фахівців у галузях промисловості, транспорту та навколишнього середовища. Ми вже співпрацюємо з ними по лінійці виготовлення іншої спеціалізованої техніки, а зараз плануємо цю співпрацю розширити та поглибити Директор з логістики Андрій Рудий відмітив, що гості були приємно вражені рівнем виробництва в Компанії - технічним оснащенням цехів, організацією процесів та автоматизацією Особливо їм запам’ятався наш роботизований зварювальний комплекс.Такі точні та акуратні шви не всюди побачиш!

Приємна традиція

Останній місяць літа став для нас щедрим на іменинників! Дев’ять наших працівників відсвяткували ювілеї у серпні, з чим ми їх щиро вітаємо! Дорогі наші! Зичимо вам міцного здоров’я, успіхів, натхнення, творчих злетів! Будьте щасливі, живіть у достатку, передавайте свій досвід та уміння молодим фахівцям і завжди досягайте поставлених цілей! Генеральний директор Олег Борщ та директор по персоналу Олег Озеров привітали сьогодні винуватців свята та вручили їм презенти від Компанії.

Грамота РДА начальнику будівельного відділу

Нашого начальника будівельного відділу Геннадія Калугіна нагородили грамотою Прилуцької РДА за сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадянську позицію. Приємно, що наших працівників цінують та відзначають державні органи влади. Ми, в свою чергу, вітаємо пана Геннадія та бажаємо йому не зупинятися на досягнутому, завжди прагнути кращого і досягати його! Нехай успіх супроводжує усі починання, а праця приносить задоволення!