previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Найкращі управлінські рішення

Сьогодні у нас відбулася екскурсія на виробничі потужності Компанії для директорів філій Чернігівської обласної служби зайнятості. В ході екскурсії учасники ознайомилися з процесом виробництва протипожежної та сільськогосподарської техніки. Почули розповідь про історію створення нашого підприємства, поцікавилися кадровою політикою Компанії, методами управління персоналом та умовами праці на робочих місцях. Майже всі гості побували у нас вперше, тому по закінченню заходу охоче ділилися своїми враженнями ! Особливо приємно було почути їхні думки щодо масштабів виробництва та обладнання, яке використовується, під час виготовлення техніки – для багатьох це стало справжнім відкриттям! Також директорів центрів зайнятості порадувала організація виробничого процесу та умови праці в Компанії, які, за їхніми словами, перебувають на високому рівні. Ми в Компанії завжди охоче відкриваємо двері для гостей, розповідаємо та показуємо, як саме ми створюємо нашу техніку, бо, як відомо, краще один раз побачити, аніж сто разів почути!

Майбутні фахівці

Ми продовжуємо залучати до нашої справи майбутніх молодих спеціалістів! Цього разу директор по персоналу Олег Озеров та інженер-технолог Роман Деркач відвідали Чернігівський національний технологічний університет, де провели презентацію нашої Компанії для студентів, що освоюють спеціальності «Автомобільного транспорту та галузевого машинобудування», «Технології машинобудування», а також «Зварювального виробництва та автоматизованого проектування будівельних конструкцій».    Майбутні фахівці охоче йшли на діалог, цікавилися особливостями професії та її перспективами, а ще виявили бажання відвідати виробничі потужності Компанії, щоб на власні очі побачити, де виробляється протипожежна та спеціальна техніка для цілої України. Особливо порадувало те, що презентація відбувалася у форматі конструктивної бесіди, в ході якої обговорювалися найбільш актуальні питання сучасного машинобудування та перспективи його розвитку, як в Україні в цілому, так і в нашій Компанії зокрема. Частина студентів виявила бажання пройти у нас виробничу практику. Ми переконані, що молоді висококваліфіковані кадри – одна з основ прогресивного розвитку Компанії та вдала інвестиція у її майбутнє, тому всіляко сприяємо їм та йдемо назустріч.

Вперед до перемоги!

З 5 по 7 квітня в Компанії відбулася 5 стратегічна сесія, головним чином направлена на постановку основних завдань, цілей і місії Компанії та шляхів їхньої реалізації протягом найближчого року, а також більш довгострокових перспектив на 5 і 10 років. Участь в роботі сесії взяли власник Компанії Олег Авер’янов, генеральний директор Олег Борщ, топ-менеджмент підприємства та консультанти з питань ефективного управління Компанією і успішного ведення бізнесу Андрій Пивоваров та Роман Бурко. Основними напрямками роботи сесії стали: - Чітке і зрозуміле визначення місії і бачення Компанії та її базових цінностей - Формулювання стратегічних цілей Компанії на 3-5 та на10 років - Встановлення визначальних показників по кожному напрямку роботи Компанії - Затвердження режиму робочих зустрічей та нарад - Оцінка персоналу, виходячи з концепції A-players - Стратегічний план перерозподілу функцій внутрішньої структури Компанії - Обговорення концепції залучення молодих спеціалістів - Впровадження ERP – системи - Обговорення автоматизації виробництва лінійки сільськогосподарської техніки Засідання проходило у форматі конструктивного діалогу – кожен з керівників відповідного структурного підрозділу Компанії мав змогу не лише доповісти по своєму напрямку роботи, але й брати активну участь в обговоренні нагальних питань підприємства в цілому. Результатом кропіткої триденної праці стало чітке окреслення основних цілей Компанії на найближчий рік, зокрема : - професійне навчання і підвищення кваліфікації фахівців, які вже працюють в Компанії, а також підбір та залучення до роботи на підприємстві молодих висококваліфікованих спеціалістів - модернізація виробництва - впровадження ERP – системи, як інструменту ефективного управління Компанією - розробка 4 експериментальних моделей протипожежної техніки - автоматизація виробництва сільськогосподарської техніки із застосуванням робототехнічного комплексу. Більш розгорнутий план діяльності Компанії буде остаточно сформовано в середині квітня.

Вибухи у Кропивницькому

Ми не втомлюємося розповідати вам про те, як відповідально та старанно ставимося до виробництва нашої техніки – пишемо про людей, які роками працюють в Компанії та вкладають увесь свій досвід та вміння в пожежні автомобілі, знімаємо відео, щоб ви на власні очі бачили, на що здатні наші автоцистерни, проводимо навчання, щоб ви могли ефективно використовувати їх можливості. Однак кращими за слова, безсумнівно, є реальні факти і дії. Щодня техніка нашого виробництва застосовується при ліквідації надзвичайних ситуацій. 27 березня на автостоянці у м. Кропивницький сталось горіння 3 автомобілів із зрідженим газом, що потягло за собою 7 вибухів різної потужності з послідуючим загоранням поруч розташованих 10 легкових, 5 вантажних автомобілів та будівлі колишньої СТО на площі 200 квадратних метрів! Більше півсотні рятувальників та десятка техніки здійснювали ліквідацію пожежі, яку їм вдалося локалізувати за 48 хвилин ! Автоцистерни, виробництва нашої Компанії, стали надійною підтримкою працівникам ДСНС і на реальному прикладі показали, що вони можуть працювати і працюють саме в тих екстремальних умовах, для яких і призначені!

Школа майстрів

Щоб виготовляти по-справжньому, якісну та надійну техніку необхідно слідкувати за рівнем професійної майстерності власних працівників. Ми, в Компанії, вже давно це зрозуміли, а тому всіляко сприяємо розвитку та навчанню наших співробітників. Сьогодні у нас, до прикладу, стартує навчання у «Школі майстрів» - така собі особлива форма підвищення кваліфікації працівників, яка забезпечує потрібний рівень їхньої обізнаності в професії, розвиває навички та уміння. Навчання буде теоретичним та практичним, а по закінченню слухачі складуть кваліфікаційні іспити. Тож, студенти, нехай вам щастить! Вчіться старанно, щоб працювати ще краще та професійніше!

Ювіляри березня

Дотримання традицій виробництва допомагає нам створювати надійну техніку для вас, перевірену роками! А дотримання соціальних традицій згуртовує колектив і дарує тепло, яким ми щедро ділимося з вами! До чого ми це говоримо? Просто сьогодні в Компанії вітали ювілярів березня! Ця традиція нова, але вже отримала схвальні відгуки наших працівників. А нам, в свою чергу, приємно дарувати людям радість! Тому зі святом вас, дорогі колеги! Подальших вам успіхів, мирного неба, продуктивної праці і побільше сонячних та радісних днів! Привітання від Компанії отримували – Олег Вікторович Бульба, Віталій Васильович Сидоренко, Сергій Васильович Чижов, Віктор Миколайович Ткаченко, Геннадій Дмитрович Ропаєв.