previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Онлайн курси для бухгалтерів

Розвиваючи працівників – розвиваємо Компанію! Карантин вніс свої корективи у наше повсякденне життя, і в життя Компанії також. Умови кризового сьогодення диктують нові правила виживання для всіх підприємств України. Ми, як і завжди розуміємо, що працювати Компанія може лише за умови всебічного розвитку, відходу від застарілих стереотипів управління та організації праці, а також постійного професійного зростання всіх без виключення фахівців. Тому сьогодні відновлюємо наші освітні курси – першими підвищувати свою кваліфікацію та поглиблювати знання розпочала бухгалтерія Компанії. Бажаємо успіхів нашим колегам! Нехай навчання буде продуктивним і цікавим !

Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей був заснований Конгресом міжнародної демократичної федерації жінок ще у 1949 році. Перше святкування було призначено на 1 червня 1950 року, в того разу його відзначили в 51 країні світу. Діти – це те, що наповнює наше життя змістом, дарує радість і надію. Для кожного з нас вони особливі та неперевершені! Їхні посмішки і щирі очі дорогого вартують! Нехай же українські діти  не знають клопотів, живуть у мирі та злагоді, будують своє майбутнє легко і впевнено! Адже їхнє благополуччя – це наш розквіт, сила та гордість цілої України!   

Приймаємо гостей. Концерн "NICMAS" на підприємстві.

Сьогодні до нас завітали представники концерну «NICMAS» - багатопрофільної компанії, яка об'єднує ряд підприємств. Головним напрямком діяльності концерну є виробництво сучасного високоефективного і енергозберігаючого обладнання для промисловості та енергетики, запасних частин до нього та сервісне обслуговування. Метою візиту є обмін досвідом між компаніями та обговорення можливих шляхів співпраці. СЕО Компанії Олег Авер'янов провів екскурсію цехами підприємства, де, головним чином, розповів гостям про виробничий цикл та обладнання, яке застосовується у процесі виробництва. А також зазначив, що новий виток розвитку Компанії, дозволив нам вийти на принципово новий рівень виробництва, організації праці, побудови стратегії оновлення та росту підприємства. Ми Компанія, яка завжди відкрита до конструктивних діалогів та обміну корисним досвідом, бо переконані, що саме це дасть змогу вітчизняним виробникам, особливо у період кризи, стати більш сучасними, мобільними та ефективними.  

Обвал мосту та ліквідація НС

Минулого тижня ми всі з вами спостерігали картину, як рятувальники приймали участь у ліквідації НС – розвантаженні автомобіля, який застряг під час обвалу мосту на Дніпропетровщині. Відео по проведенню робіт можна було переглянути на будь-якому ресурсі. Що воно доводить? Що рятувальники мужні та безстрашні – це однозначно. Але, разом з тим, що їм бракує спеціалізованої техніки, такої як, наприклад, САРМ для проведення подібного типу операцій. Наскільки доцільно було використовувати АЦ для робіт на мосту, який обвалився під вантажем та мав обмеження щодо пересування автотранспорту вагою понад 10 т? На нашу думку зовсім недоцільно. А як вважаєте ви?

МИ - українці!

У третій четвер травня всі українці на знак єдності вдягаються у вишиванки. Традиції вишивання мандрували крізь віки і дісталися нашого часу. Їх продовжували, розширювали, шанували та збагачували. Вишиванка змогла осучаснитись і, разом з тим, залишитись такою, як сотні років тому. Саме з нею асоціюються найкращі емоції та думки, адже вона увібрала в себе нашу віковічну історію. Цьогоріч, попри карантин, працівники Компанії долучилися до свята – одягли національні сорочки вдома чи на роботі, щоб іще раз підтвердити – ми всі одна родина!

На варті життя

На варті збереження вашого життя, здоров'я та майна ! Можете відпочивати спокійно - рятувальники і вірна техніка подбають про вас! Дякуємо за чудове фото Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області