previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Екскурсія для юних талантів

Що подобається дітям? Звичайно грати, веселитися і пізнавати щось нове ! А ще їм подобаються наші екскурсії на виробництво, адже не кожного дня можна побачити, як виготовляють пожежну та сільськогосподарську техніку! Цього разу до нас завітали вихованці «Центру дитячої та юнацької творчості» Варвинської селищної ради. Це дітки, які брали участь у нашому конкурсі малюнків і зображували пожежні автомобілі майбутнього. Зараз вони мали можливість побачити цілком реальну техніку. Сподіваємося, ці творчі натури почерпнули нові ідеї для своїх витворів мистецтва і наступного разу порадують нас своїми новими креативними малюнками! Ми, в свою чергу, також постаралися, щоб екскурсія була не тільки повчальною, але й цікавою і запам’яталася нашим юним відвідувачам надовго. Приїздіть до нас ще ! Ми завжди раді вітати гостей!

Впровадження японської практики Кайдзен

«Безперервне вдосконалення» або «зміна на краще» саме так з японської перекладається на нашу мову слово Кайдзен – практика управління підприємством, яка фокусується на безперервному вдосконаленні процесів виробництва, розробки, допоміжних бізнес-процесів і управління, а також всіх аспектів життя організації. Кайдзен -комісія в Компанії активно діє протягом останніх років і вже є відчутні результати роботи у цьому напрямку – успішно впроваджена система ощадливого виробництва у механічному цеху, відмічаються поліпшення та оптимізація процесів виробництва в різних структурних підрозділах підприємства. Під час сьогоднішнього засідання комісія розглянула 9 пропозицій, 7 з яких було схвалено. Запропоновані покращення стосуються виробничої сфери підприємства, розвитку корпоративної культури, підвищення продуктивності праці, скорочення втрат та підвищення ефективності роботи обладнання. Ми працюємо над найменшими деталями, обмірковуємо кожен крок виробництва, обираючи найбільш вдалі та виважені рішення, щоб наша техніка слугувала вам довгі роки та була надійним помічником!  

Залучаємо молодь до нашої справи

Ми відвідали Сумський державний університет. Мета поїздки зрозуміла – залучення до нашої справи молодих спеціалістів. Директор по персоналу Олег Озеров та заступник директора з розвитку Андрій Ілляшенко підготували для студентів презентацію та провели лекцію у форматі конструктивного діалогу. А під час спільної зустрічі з деканатом факультету галузевого машинобудування та матеріалознавства ми домовилися про подальшу співпрацю в напрямку проходження виробничої практики студентами СумДУ у нас на підприємстві. У всіх вищих навчальних закладах, де ми побували, найбільше радує те, що після зустрічі з нашими фахівцями, багато студентів змінюють свою думку про машинобудування в країні і по-іншому сприймають важливість своєї професії.

Свято у подарунок дітям!

Цієї суботи в Україні відзначили Міжнародний день захисту дітей. Історія свята сягає далекого 1950 року. Воно було засноване 70 років тому, в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Україна ж 1 червня відзначає відразу два офіційних дитячих свята – на державному та міжнародному рівні. Наша Компанія, яка завжди надає дітям всіляку підтримку та допомогу, цього дня організувала для усіх місцевих дітлахів чудове веселе свято з батутами, аніматорами та аква-гримом!!! Усі бажаючі могли запросто долучитися до святкування та отримати море позитиву, усмішок та гарного настрою! І таких було багато! Якраз те, що потрібно для вдалого святкування, бо чим більше учасників, тим веселіші конкурси і розваги!!!  Нам було надзвичайно приємно дарувати дітям радість, бачити їхні усміхнені личка та сяючі очі! Діти– наше продовження і світле майбутнє! Робити їхні дні щасливішими, а свята веселішими для нас не обов’язок, а приємна місія! Адже ми не тільки найбільший виробник протипожежної техніки в Україні, але й соціально відповідальна Компанія!

Охорона праці - важливий аспект роботи Компанії

За оцінками Міжнародної організації праці, щорічно на виробництві відбуваються мільйони нещасних випадків, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів. Кожного дня в світі помирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб. Наша Компанія, найбільший в Україні виробник протипожежної та сільськогосподарської техніки, до питання безпеки праці ставиться вкрай відповідально. Сьогодні у нас відбувся День охорони праці ! Програма заходу була побудована креативно – працівникам показувалися відеоролики, які не нав’язливо і в той же час доступно показували як саме необхідно дотримуватися правил безпеки праці, а також пожежної безпеки.  Працівники, які не порушують цих правил під час виробничого процесу, були нагороджені грамотами. Головна цінність Компанії – це її люди! Безпека їхнього життя та здоров’я надзвичайно важлива! Тому на підприємстві цьому питанню приділяється особлива увага та контроль. З урахуванням специфіки того чи іншого робочого процесу розробляються відповідні інструкції, приписи, правила з техніки безпеки, вводиться систематичний інструктаж працівників і всього персоналу. Головний заклик сьогоднішнього заходу - дотримуйтесь правил з техніки безпеки завжди! Це збереже ваше життя та здоров’я на довгі роки ! І пам’ятайте – вдома на вас чекають!!!    

Компанія взяла участь в ярмарку

Ми взяли участь у Миколиному ярмарку, який нещодавно відбувся у м. Прилуки. Наша АЦ 4-60 (530927) – 515М стала справжнім подарунком для гостей ярмарку! Діти і дорослі охоче фотографувалися на фоні нашого «Дракона». А пожежний реквізит вдало завершував основний задум світлин! Море позитивних емоцій отримували гості і від можливості посидіти за кермом пожежного автомобіля! Для наймолодших наших відвідувачів ми підготували невеличкий презент – повітряну кульку ! Тому від нас йшли задоволені всі – і діти, й дорослі! Щоб побачити більше світлин - переглядайте наш альбом «Миколин ярмарок 2019» та заряджайтеся позитивом!