previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Оновлення виробництва

Новий плазморізальний верстат з ЧПК вже працює в заготівельно-зварювальному цеху Компанії. А це означає, що точність та швидкість обробки металу на підприємстві знову зросла. До того ж нова «плазма» більш потужна та швидка ! Вирубка, фрезерування та створення отворів відбувається за заданою програмою, що забезпечує максимальну чіткість виконання, зводячи можливість похибки до нуля. Удосконалюючи виробництво та покращуючи автоматизацію, ми створюємо якісну та надійну техніку для вас!

Охорона праці на підприємстві

Охорона праці – одне з ключових питань роботи кожного підприємства. У нашій Компанії кожного місяця проводиться День охорони праці. Зазвичай у формі засідання за участю начальників цехів та підрозділів підприємства. Головна мета – постійне поліпшення та контроль за станом охорони праці. Цього разу обговорення стосувалося профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємстві.

Візит делегації представників Федерації роботодавців України

Делегація представників Федерація роботодавців України разом з генеральним директором Федерації Русланом Іллічовим відвідали сьогодні нашу Компанію. Мета візиту – ознайомитися з виробничими потужностями підприємства та виказати нам свою підтримку, адже ми Компанія, яка забезпечує роботою близько 1000 українців. СЕО Компанії Олег Аверьянов показав гостям виробництво, починаючи з конструкторського відділу та завершуючи цехом випуску готової продукції. Представники Федерації були приємно вражені рівнем виробництва, технічним оснащенням та умовами праці, створеними для працівників Компанії. Генеральний директор Федерації у інтерв’ю місцевому телебаченню відмітив, що економіка України і її майбутнє твориться саме тут, в цехах нашої Компанії, тому державна підтримка вітчизняного машинобудування вкрай необхідна. Краще виготовляти своє, аніж купувати за кордоном! По завершенню екскурсії, гості зібралися на зустріч за круглим столом, де продовжили обговорювати головні питання державної підтримки машинобудування в Україні.

Курсанти ЧІПБ ім.Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідали нашу Компанію

Курсанти п’ятого курсу, а також викладачі ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідали нашу Компанію, щоб ознайомитися з технологічним процесом виробництва сучасної протипожежної техніки. Знайомство з підприємством розпочалося з конструкторського відділу, де курсанти активно поспілкувалися з головним конструктором, почули та побачили як відбувається процес моделювання техніки. Після чого відвідали виробничі потужності Компанії та змоги прийняти участь у випробуванні насосного модуля пожежного автомобіля. Поки майбутні рятувальники знайомилися з виробництвом, викладачі інституту спільно з топ-менеджментом Компанії обговорювали нашу ініціативу. Ми, як виробники протипожежної техніки, говоримо зараз про посилення співпраці з науково-навчальними закладами України у сфері цивільного захисту з метою розробки та впровадження інновацій, які дозволять удосконалити або створити принципово нові зразки техніки. Представники інституту вже мають нові ідеї та задуми, якими вони і поділилися під час обговорення. Тож чекаємо на їхню реалізацію. Наша техніка створюється спеціально для вас!

Вітаємо ювілярів жовтня

Завжди приємно отримувати привітання. Вдвічі приємніше, якщо це ювілей! Традиція вітати наших працівників з ювілеєм тісно увійшла в життя Компанії. Цього дня чекають не тільки винуватці свята, а й ті, кому випадає честь привітати їх. Наприкінці жовтня вітання приймали вісім наших колег. Генеральний директор Компанії Олег Борщ побажав їм міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя та вручив подарунки від Компанії. Ми із задоволенням приєднуємося до привітань ! Успіхів вам та наснаги !

Оновлення обладнання - ще один шлях до успіху!

Що відбувається, коли підприємство постійно оновлює свої виробничі потужності ? Зростає якість продукції, зменшуються втрати, заощаджується людський ресурс, здійснюється автоматизація виробництва, що зводить до мінімуму вплив сторонніх факторів на готову продукцію. Ми вже давно йдемо шляхом оновлення обладнання. Щороку наші цехи поповнюються новим устаткуванням. Прямо зараз у нас відбувається встановлення нового дробеструйного агрегату та ще однієї плазморізальної установки. Однак найбільший обсяг робіт проходить зовні виробничих приміщень – тут іде справжнє будівництво! Поки що це підготовчий етап, але вже зовсім скоро нова фарбувально-сушильна камера займе своє місце у циклі виробництва ! Переваги використання фарбувальної камери очевидні — якість і швидкість фарбування. Оптимальні умови роботи, які зводять до мінімуму можливість виникнення дефектів. Сушка проходить при технологічно правильних процесах, ідеальних для висихання кожного шару фарби, що збільшує якість та строк служби всього покриття. Ми працюємо так, щоб наша техніка слугувала вам довгі роки!