previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Екскурсія для майбутніх фахівців з механоскладальних робіт

Як розвивати виробництво і підприємство в цілому? Звичайно, оновлюючи потужності та впроваджуючи інновації! Та є ще одна незмінна складова, без якої розвиток стане неможливим – це кваліфіковані працівники. Компанія дбає про своє майбутнє вже зараз – ми уклали угоду про співпрацю з Прилуцьким професійним ліцеєм і зараз регулярно проводимо екскурсії та презентації для його учнів, щоб розповісти майбутнім фахівцям про переваги та важливість їхньої професії. І сьогодні до нас завітали майбутні слюсарі з механоскладальних робіт та слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів. Екскурсію підприємством для них провів заступник директора з виробництва з питань якості Іван Тютюнник Він звернув особливу увагу саме на якість продукції, як основу її надійності та витривалості.

Рівненщина поповнилася нашими новими АЦ

Пожежно-рятувальні підрозділи продовжують отримувати нові пожежні машини. Сьогодні машини отримали рятувальники Рівненщини. А ми, у свою чергу, продовжуємо виробляти техніку...

Герої дня - ювіляри листопада

У нас сьогодні спільне свято для цілого колективу – ми вітаємо наших любих ювілярів! Листопад подарував нам трьох іменинників, яких зі святом щиро привітав директор по персоналу Олег Озеров. Він побажав їм міцного здоров’я, успіхів, наснаги та нових здобутків на професійній ниві! Ми також із задоволенням приєднуємося до привітань та зичимо нашим ювілярам усього найкращого, здійснення мрій і задумів! Привітайте і ви наших колег – ставте лайк, підписуйтеся на нашу сторінку та будьте в курсі новин Компанії!

Пожежні автоцистерни на чергуванні в Кіровоградщині

Добігає кінця робочий тиждень та "чорна п'ятниця"... А у Кіровоградській області на бойове чергування заступають нові АЦ-4-60 (530927)-515М. Ці потужні повнопривідні пожежні машини незамінні в умовах, які наявні в районах області - безводні ділянки, траси, бездоріжжя між селами тощо.

Нагорода за кращу інновацію

22 листопада в Чернігові відбувся перший регіональний форум інноваційних розробок, в рамках якого відбулося підбиття підсумків конкурсу "Краща інноваційна розробка регіону" . ПК "Пожмашина" подала на розгляд конкурсу роботу під назвою «Автоцистерна пожежна АЦ-8-60(ТGS 33.360)-515 М. Над інноваційним проектом працювала потужна команда конструкторів: Борисевич Є.М., Угненко Н.В., Вересоча О.В., Сологуб Ю.Л., Куля С.В.,  Вітер А.В., Гуліцкий С.В., Пилипенко Н.О., Федірко В.В. Ця робота була визнанна кращою серед 14 поданих на розгляд і отримала диплом переможця. І ще, поки дехто сумнівається в інноваційності нашого єдиного та унікального в своєму роді пожежного автомобіля на базі шасі MAN, ми перемогли в регіональному конкурсі! Перше місце та винагорода в руках наших конструкторів. Ще один доказ того, що ми рухаємось у вірному напрямку!!!

Наша автоцистерна на охороні ВАТ "Азовсталь"

"Пожмашину" більшість асоціює із АЦ-4-60-515М, так званий "МАЗ" або "Дракон" Однак є у нас і інші розробки, наприклад, АЦ-7-40 (5401Н2) - 155.01. Шасі 4×2 КРАЗ 7 тон вогнегасних речовин Насос, який подає 40 л/с КОР, виробництва "Пожмашина", поєднана з кабіною шасі Ця модель вже близько 3 років охороняє підприємство ВАТ "Азовсталь" м. Маріуполь.