previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

ПМЗ-15 перший автомобіль аеродромної служби

Бути першими – наш вибір! Історія Компанії налічує цілу колекцію пожежних автомобілів, які носили горде, на той час, звання – «перший в СРСР». Один з них – це ПМЗ-15. Перший в СРСР пожежний автомобіль аеродромної служби на базі шасі ЗІС-151, модель 15 випускався нашим заводом протягом 1954-1959 років. Автомобіль призначався для доставки на місце пожежі особового складу та засобів гасіння, міг застосовуватися для гасіння пожежі аеродромних споруд, невеликих резервуарів з легкозаймистими рідинами та палаючих літаків. Шестициліндровий двигун ЗІС-121 базовою шасі потужністю 92 к.с. теоретично дозволяв розганятися десятитонному автомобілю до 60 км / год. ПМЗ-15 був обладнаний вуглекислотною установкою, що давало змогу застосовувати його для гасіння пожеж автомобілів, двигунів, генераторів, трансформаторів, а також пожеж в музеях, бібліотеках, складах, тобто в тих місцях, де, за термінологією того часу, «застосування води в якості вогнегасної речовини неефективне або небажане»

Курортне містечко отримало нову АЦ

Вчора рятувальники смт. Сергіївка на Одещині отримали нову пожежну АЦ , яка розроблена і вироблена Компанією! Цей сучасний пожежний автомобіль підвищеної прохідності має : камеру заднього виду навігатор відеореєстратор автономний обігрів кабіни насосного відсіку! Окрім того, комплектація цьогорічних моделей підсилена плаваючою мотопомпою та всмоктувальною сіткою. Вітаємо рятувальників ! Нехай новий пожежний автомобіль стане вашим вірним та надійним помічником!  

Нова техніка на Херсонщині

Учора рятувальники Херсонщини отримали 4 нові АЦ-4-60 (530927)-515 М Під час урочистої передачі техніки, рятувальників привітав заступник голови Херсонської облдержадміністрації Вадим Чабан, який зазначив, що нові автомобілі значно підсилять протипожежний захист регіону та сприятимуть ефективній ліквідації надзвичайних ситуацій. Ключі від нових пожежних автоцистерн передано водіям пожежно-рятувальних підрозділів Суворовського, Дніпровського, Корабельного районів м. Херсона та Бериславського району. Вітаємо рятувальників з оновленням автопарку та бажаємо вдалих чергувань!

Трошки нашої історії

ПМЗ-13 створена у 1954 році. Вона була розроблена Прилуцьким заводом ППО та поставлена на конвеєр заводу Пожмашина (смт. Ладан). Це була перша масова пожежна автоцистерна підвищеної прохідності на 3-осному шасі ЗІС-151.   Основні технічні характеристики:  бойовий розрахунок 6 осіб;  запас води - 2000 л; запас піноутворювача - 135 л. насос - ПН-25А; подача насосу - 25 л/с (1500 л/хв) при 9 атм; колісна база шасі - 4225 мм; габаритні розміри 7160х2300х2690 мм; кут схилу - 50°/26°; повна маса - 9.700 т.; максимальна швидкість - 60 км/год; витрати палива (бензин А-76) на привод насоса - 22,5 л/год. Цей пожежний автомобіль випускали до 1959 року. Загалом було випущено близько 530 таких машин. Виробництво було завершено у зв'язку із зняттям з конвеєру шасі ЗІС-151 та початком випуску нового повнопривідного трьохвісного шасі-всюдихода ЗІЛ-157К.   Пам'ятати минуле необхідно заради майбутнього! А ми своїм пишаємося!

Ділимося досвідом

Для результативної роботи будь-якої компанії важливі всі аспекти діяльності, але висока професійність менеджерів з продажу одна з головних! Саме тому менеджери компанії Egritech сьогодні провели насичений день у нас на підприємстві. Інтенсивний майстер-клас, який охопив різноманітні сфери виробництва та експлуатації техніки був розроблений спеціально для них. Ми охоче поділилися своїми знаннями у галузі продажів, проектування, ефективної експлуатації техніки та впровадження інноваційних технологій.

Пожежний автомобіль для великих міст

З 2015 ці машини стоять на озброєні в частинах обласних центрів України, а також на захисті металургійних підприємств. Така АЦ-5-60 (TGM 15.250)-164 оптимальний вибір для частин пожежно-рятувальної служби, які знаходяться в центрі міста, спальному районі чи промислову об'єкті. І це не випадково: 5 тон запас вогнегасних речовин продуктивний насос з подачею 60 л/с колісна формула 2×4 машина укомплектована різним пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням на вимогу замовника, а також щоглою з дистанційним керуванням