previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯ
Додати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

"Еволюція" наших пожежних автоцистерн

Можна багато говорити про покращення пожежних 🚒 авто, які ми розробляємо та впроваджуємо у виробництво щороку, а можна і на власні очі побачити ! При чому, на одному єдиному фото! Ось як на цьому, яке зроблене під час проведення Дня міста Кропивницький 19 вересня цього року. Святкування у них традиційно відбувається з автопробігу пожежно-рятувальних автомобілів🚒🚒🚒! Це фото певна «автобіографічна» довідка наших АЦ за останній десяток років. Першою на фото представлена наша 🚒 АЦ - 40 (432921) - 63Б.02. Виготовлялася підприємством до 2010 року та широко використовувалися під час гасіння пожеж🔥 ✅Виконана на базовому шасі ЗИЛ-432921/4×2, ЗИЛ-433362/4×2, ЗИЛ-433371/4×2 ✅Двигун – дизельний, карбюраторний ✅Потужність (макс), кВт (к.с.) – 100(136), 110(150) ✅Швидкість (макс), з повним навантаженням – км / год 90 ✅Запас води, м3 (л) – 2,8 (2800) ✅Піноутворювача – не менше 0,17 (170) ✅Габаритні розміри (довжина: ширина: висота), мм – 7200:2500:3150 ✅Маса автомобіля з повним навантаженням, кг – 11000 (детальніше за посиланням -АЦ-40(432921)-63Б.02 Другою🚒 АЦ-60 (TGM 15.250)-164 – ідеальний пожежний автомобіль для ліквідації НС в умовах великого міста 🏢. Створений, враховуючи необхідність маневрування по міських вуличках, але з достатнім для локалізації пожежі запасом води💦 ✅Базове шасі MAN TGM 15.250 4х2 BL ✅Потужність, (максимальна), кВт (к.с.) – 184 (250) ✅Швидкість (макс), з повним навантаженням, км / год – 100 ✅Запас води, м3 (л) – 4,7 (4700) ✅Подача насосу, л/хв (л/с) – 3600 (60) ✅Напір насоса, м – 100 (детальніше за посиланням - АЦ-60(TGM 15/250)-164 А останньою🚒 АЦ-4-60 (530927)-515М. Наш універсальний пожежний автомобіль, який протягом кількох років виготовляється та постачається за замовленням ДСНС України. Щороку ця модель зазнає істотних конструктивних покращень і є універсальним автомобілем для ліквідації будь-якої НС ✅Базове шасі МАЗ – 530927/4х4.1 ✅Потужність, (максимальна), кВт (к.с.) – 280 (380) ✅Швидкість (макс), з повним навантаженням – км / год 85 (обмежувач) ✅Запас води, м3 (л) – 4,0 (4000) ✅Подача насосу, л/хв (л/с) – 3600 (60) ✅Напір насоса, м – 100 (детальніше за посиланням - АЦ-4-60(530927)-515М Таким дивовижним чином одна світлина поєднала у собі шматочок нашої історії Дякуємо😊 Віталію Миронюку за фото!

Тест-драйв нової АЦ

З чого починається ваш робочий тиждень??А наш – з перших випробувань нової АЦ-8-50(63022)-530М !!!Тест-драйв з повним завантаження цистерни для води на спеціальному тестовому шляху пройшов на відмінно !Переконайтеся в цьому самі, переглянувши відео - плавний хід та маневреність приховати неможливо!Залишайтеся з нами, далі – ще цікавіше ! https://www.youtube.com/embed/qEYCTb4Xscc

Вітаємо рятувальників зі святом!

Дорогі рятівники !17 вересня ви відзначаєте ваше свято  День, покликаний нагадати суспільству, що праця рятувальника насправді складна, небезпечна і відповідальна !Бажаємо вам міцного здоров’я , добробуту, родинного щастя , сил та успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі, сил та натхнення щодня!І нехай поруч з вами завжди буде надійна техніка , яка рятує життя людей!  https://www.youtube.com/embed/PnE5iVa2x-8

Рятувальники у нас в гостях

🚒Ми саме та Компанія 🏭, яка відкрита для всіх ! Кожен, хто має бажання побачити, як відбувається виробництво сучасної української техніки, може завітати до нас на змістовну та цікаву екскурсію ! 🚒А цікава вона тому, що у нас працюють справжні професіонали 🧑‍🔧👩‍💼👨‍🏭, люди закохані❤️ у свою справу ! Вони розповідають про станки, обладнання та технологічні процеси так, що заслухатися можна ! От рятувальники 👩‍🚒з м. Сарни Рівненської області переконалися у цьому на власні очі та вуха! 🚒Вони завітали до нас, щоб не з фото у Facebook чи відео на YouTube, побачити виробництво⚙️🖲🎛 та техніку, а вживу поспілкуватися з top-management Компанії і людьми, які працюють над створенням протипожежної техніки, поставити запитання ❓, дізнатися щось нове та цікаве про виробництво. 🚒І їхній задум вдався! Враження від побаченого та почутого у них лише позитивні😊 Та, власне, ми чекаємо на них на сторінці Пожежно-рятувальна Сарни 🚒А, якщо ви особисто хочете побачити виробництво сучасної техніки для рятувальників 👩‍🚒, як працює, розвивається та чим живе українське машинобудування, запрошуємо до нас! Змістовний та насичений день гарантуємо 👍!  

Українські дилери для української техніки

Минулого тижня Компанію відвідали наші партнери та дилери компанія Agsolco Ukraine Мета їхнього візиту – ознайомитися з виробництвом ⚙️🖲🎛, на власні очі побачити надсучасне обладнання🖲, з допомогою якого виготовляється наша техніка та ділове обговорення окремих аспектів співпраці 🤝 компаній. Екскурсія потужностями Компанії для гостей стала справжнім відкриттям! Те, на якому рівні здійснюється механічна та попередня обробка деталей та заготовок ⚙️, очищення металу, зварювання🖲 та фарбування, як окремих конструктивних елементів, так і готових виробів, без сумнівів можна порівняти з європейськими виробниками! Ось так вважають наші партнери! Також під час зустрічі СЕО Компанії Олег Аверьянов та СЕО Agsolco Ukraine Віталій Скоцик : ✅ обговорили перспективи співпраці на 2021-2026 роки ✅ проаналізували актуальні тенденції ринку спеціалізованих авто в Україні ✅ вплив, незалежних від компаній, факторів на економіку країни. Дякуємо нашим дилерам за таку плідну зустріч та особисто Віталію Скоцику за надійне партнерство!  

Безпечні умови праці - першочергове завдання Компанії

Кожного другого вівторка місяця в Компанії відбувається засідання керівників структурних підрозділів підприємства з питань охорони праці, під час яких обговорюються заходи по забезпеченню безпечних умов праці, належної організації виконання робіт, стану дотримання норм та вимог охорони праці та пожежної безпеки на підприємстві. Одним з пріоритетних напрямків розвитку корпоративної культури в Компанії є безпека праці, попередження травмування, та найголовніше – збереження життя працівників. Профілактика травматизму на виробництві починається з чіткого інструктажу всіх працівників щодо вимог охорони праці та системи безпечного виконання робіт. За результатами засідання, в структурних підрозділах та на рівні керівництва підприємства, підводяться підсумки та пропонуються шляхи вирішення найбільш важливих питань по створенню безпечних і нешкідливих умов праці. Щоденна профілактика – запорука здоров’я працівників та успіху Компанії!