previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

День Державного Прапора

Компанія святкує День Державного Прапора 🇺🇦! Свято національної єдності духу та братерства. Український прапор об’єднує всіх щирих українців здатних не словом, а ділом довести свою любов до Батьківщини. Що ж для нас означає любити ❤️ Україну? Ми вам відповімо – оновлювати виробництво, впроваджувати інновації, виготовляти надійну техніку і щодня своєю працею примножувати здобутки Батьківщини і дбати про її майбутнє. МИ – УКРАЇНЦІ і ПИШАЄМОСЯ ЦИМ! ЗІ СВЯТОМ ВАС!  

Фінал футбольного турніру

Вечір п’ятниці пройшов в Компанії пройшов під гаслом :« Пожмашина» за спорт і здоровий спосіб життя! » Чому ? Бо у нас відбувся фінал футбольного турніру! Ви навіть уявити собі не можете наскільки захопливим та видовищним був матч за першість! По напруженості моментів та щирій підтримці вболівальників аж ніяк не поступався іграм професійних команд. За право володіти перехідним кубком змагалися команда заводоуправління та збірна команда складально-фарбувального та заготівельно-зварювального цехів. Боротьба була настільки запеклою, що вирішити хто ж саме стане переможцем в основний час не вдалося. За рішенням суддів матчу була призначена серія пенальті. Ось тут удача (а можливо і не тільки це стало причиною) посміхнулася збірній команді цехів. Матч було виграно з рахунком 3:1. З чим ми щиро вітаємо переможців! Так тримати хлопці! Кубок переможцям, а також грошові премії всім командам-учасницям, від імені Компанії вручив директор по персоналу Олег Озеров та голова ради трудового колективу Катерина Кифоренко. А поки тривав матч, вболівальники активно готувалися до святкування! Тому по закінченню гри всіх частували смачною кашею та щиро вітали один одного.  

Футбольний турнір у розпалі

Футбольні баталії тривають ! Минулої п’ятниці відбувся матч між командою складально-фарбувального та заготівельно-зварювального цехів і командою механічного цеху. Справжні пристрасті вирували на футбольному полі! Хлопці так завзято грали, що не вболівати за них було просто неможливо ! Шквал позитивних емоцій та захоплення від гри отримали всі без виключення ! Матч закінчився перемогою збірної команди складально-фарбувального та заготівельно-зварювального цехів з рахунком 5:1. Але це ще не кінець! Чекаємо на завершення турніру  вже цієї п’ятниці. Протистояння обіцяє бути цікавим!      

Школа майстрів - навчання триває

«Персонал Компанії потрібно навчати, давати можливість розвиватися та постійно працювати над саморозвитком та підвищенням свого професійного рівня» - таке бачення дирекції нашої Компанії! Слухачі Школи майстрів завзято продовжують навчання , адже тема дуже важлива… Сьогодні директор по персоналу Олег Озеров розповідав і про посадові інструкції, і про положення про відділи, і про такі важливі Стандарти!!! Також генеральний директор Олег Борщ знайшов час в своєму напруженому розпорядку і активно поспілкувався зі слухачами! Особливу увагу було приділено відгукам пожежних у соціальних мережах. Майстри повинні прислухатися до конструктивної критики користувачів, що постійно вдосконалювати ергономіку, властивості та якість продукції, що виробляється.

Вітаємо будівельний відділ

Напередодні професійного свята Дня Будівельника генеральний директор  Олег Борщ та директор по персоналу Олег Озеров привітали будівельний відділ нашої Компанії та вручили грамоти працівникам за вагомий внесок в сфері будівництва! Побажали завжди працювати з задоволенням, не втрачати ентузіазм, ставити собі високі цілі і завжди досягати вершин у будь-якій справі! Шановні колеги! Нехай здоров’я буде відмінним, настрій бадьорим, а праця приносить лише позитивні емоції….  ЗІ СВЯТОМ!

Традиційне вітання ювілярів

Продовжуємо започатковані традиції: вітаємо наших шановних ювілярів, що народилися в липні! "Бажаємо всіх гараздів, добробуту, сімейного затишку, міцного здоров'я та дякуємо за Вашу працю в нашій Компанії! " - такими щирими словами від імені керівництва підприємства звернувся до винуватців зібрання директор по персоналу Олег Озеров, а Катерина Кифоренко подарувала від всього колективу Компанії невеличкі презенти.