previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯ
Додати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Навчання для кранівників

Освітні курси для кранівників стартували у нашій Компанії 🏭. 20 наших колег навчаються за професією «Машиніст крана»🏗 онлайн. Для них це зовсім нова професія та можливість освоїти знання теоретично та практично під керівництвом куратора👩‍💼 курсу. В Компанії діє широка програма навчання для фахівців різних рівнів, яка спрямована на загальний розвиток колективу. Освітні курси сплановані таким чином, що охоплюють працівників усіх сфер діяльності підприємства. Адже кожен працівник 👩‍🔧однаково важливий для нас!

Оновлення логістичної складової виробництва триває!

Продовжуємо йти своїм шляхом – модернізації 🕹 та розвитку виробництва⚙️! Цього разу зміни стосуються покращення транспортування металу зі складів до виробничих приміщень. Для цього на підприємстві встановлюється спеціальний вантажний кран🏗, який здатний транспортувати за один раз до 1️⃣2️⃣ т ❗️ Це дасть можливість : ✅ покращити логістичну складову зберігання та транспортування металу ✅зробити логістичний процес більш швидким та гнучким ✅ зменшити витрати ✅ спростити процес отримання матеріалу в цехи Процес встановлення відбувався у кілька етапів, їх можна побачити на світлинах 👇, а зараз він вже майже готовий до роботи! Не зупиняємося на досягнутому, рухаємося далі! Розвиваючи Компанію🏭 – розвиваємо державу🇺🇦! Залишайтеся з нами! Підписуйтеся на нашу сторінку та стежте за новинами Компанії 🏭🚒🚒🚒! Попереду ще цікавіше👍!    

Представили кандидатів у депутати ОТГ

Сьогодні в Ладані на центральній площі селища відбулося представлення кандидатів у депутати до Ладанської об’єднаної територіальної громади, які є командою «Радикальної партії Олега Ляшка», багато з них – працівники Компанії. Представлення кандидатів провів виконавчий директор Компанії Олег Борщ, який, зокрема, запропонував підтримати команду Радикальної партії на місцевих виборах. На телефонному зв’язку з мешканцями, які прийшли на зібрання був лідер Радикальної партії Олег Ляшко, а також СЕО Компанії Олег Авер'янов, який нагадав про ту допомогу, яку надавала партія громаді, а також закликав зробити правильний вибір, який дозволить громаді розвиватися й надалі. Запросив кандидатів у депутати Ладанської ОТГ на сцену та розповів про роботу партії кандидат до Чернігівської обласної ради, помічник лідера Радикальної партії Василь Амельченко, а про конкретні дії для районної та Ладанської громад ознайомила кандидат в депутати до Прилуцької районної ради, заступник голови Прилуцької районної ради Наталія Єгорова. Свою передвиборчу програму оголосив кандидат на голову Ладанської ОТГ Роман Ювченко, який також підтримує діяльність Радикальної партії. Під час зустрічі з кандидатами обговорювалися нагальні проблеми територіальної громади та конкретні плани щодо їх вирішення. За підтримки «Радикальної партії» та СЕО Компанії Олега Авер’янова в Ладані вже відремонтовано дах Будинку культури, проведена заміна вікон та ремонт дахів у дитячих садочках, ремонт амбулаторії та забезпечення її новими меблями. Окрім того не залишилися без уваги і поточні проблеми – забезпечення захисними масками, рукавичками та окулярами для лікарів на початку пандемії, в період їх гострої нестачі. Життя громади напряму пов’язане з діяльністю Компанії. Знаковим є те, що працівники підприємства готові вже, починаючи з місцевого рівня розвивати промисловість і громаду.  

Нова АЦ вже майже готова!

Наша новенька АЦ-8-50(63022)-530М в цеху на завершальному етапі виробництва ! Чекаємо зустрічі !

Кваліфікований персонал - успішна Компанія

Переоцінити важливість постійного розвитку👩‍💼 та навчання персоналу у сучасному світі надзвичайно важко. Технології🕹, методи та способи виконання певних завдань щоденно змінюються, стають більш сучасними 🖲та високотехнологічними. Компанія 🏭, яка прагне бути конкурентоспроможною та створювати інноваційну продукцію, повинна мати на меті постійне вдосконалення знань своїх працівників👩‍💻. Саме тому, ми всіляко розвиваємо персонал та заохочуємо прагнення працівників до опанування нових знань у фаховій галузі. Зараз процес навчання відбувається у технологів Компанії, вони поглиблюють та здобувають нові знання💻 у процесах нормування матеріально-технічних ресурсів, класифікації матеріально-технічних об’єктів та інших виробничих процесів Компанії🏭, специфіка яких пов’язана з роботою технологів та буде здійснюватися за допомогою нового програмного забезпечення. Бажаємо успіхів нашим колегам👍! Переконані, що успішні та кваліфіковані працівники – це успіх Компанії!

З Днем Захисника України!

Сьогодні День захисника України – особливе свято для всіх нас! Та особливо для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу рідну землю🌾!   Герої сучасної України гідно продовжують справу своїх предків . Бо ж любов ❤️ до української землі та батьківської хати, повага до традицій нашого народу  та рідної мови передалася їм у спадок. Шановні захисники України! Щиро вдячні 🤝вам за вірність державі та її народу!   Бажаємо вам та вашим родинам👨‍👩‍👧‍👦 міцного здоров'я💪, злагоди, добра і миру,🕊 успіхів у житті, здійснення мрій та задумів. Мирного неба☀️ над головою та рідної землі під ногами!