previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Результати дослідження

Поговоримо про дослідження! Нещодавно ми провели опитування та не показувати його результати. Це дивно. Посилання (лінк) на анкету було надане на сторінці Компанії «Пожмашина» та профільних групах Fb. Всі бажаючі могли прийняти участь. Також серед учасників опитування, після його закінчення було, проведено розіграш сувенірів від «Пожмашини». У опитуванні прийняло участь 134 респондента. На питання «Шасі якого виробника Ви би пропонували використовувати для створення пожежної машини з обсягом вогнегасних речовин 8м3?» було отримано 104 відповіді від респондентів. Ми ніяк не обмежували, тому кожен міг обрати декілька варіантів марок шасі. На діаграмі ви бачите розподіл переваг по брендам автовиробників серед тих, хто давав відповідь на запитання. Найбільшу лояльність серед опитаних має MAN. Це зрозуміло: машини цього виробника дуже розповсюджені в Україні, особливо у вантажних перевезеннях. Здивуванням для нас стала низька лояльність до Renault. Адже їх вантажівки теж розповсюджені та гарно себе зарекомендували. Тож можете у коментарях залишати відповідь «Чому не Renault?». Також не очікували, що лояльність до КРАЗу и КАМАЗу буде практично однаковою. КРАЗ - єдиний в нашій країні виробник шасі, а КАМАЗ – імпорт. Але, як виявилось, що є певна категорія, хто бажав би бачити КАМАЗ. Scania, Mersedes – не високий, скажімо так, показник. Напевно, потенційні споживачі порахували вартість експлуатації. Якщо це не так – пишіть в коментарі! Несподіванка, це результат IVECO та Tatra, адже шасі цих марок дуже популярні в Європейських країнах для виготовлення пожежних машин. DAF та Volvo – найменш розповсюджені шасі для виготовлення пожежних машин, але як вантажівки, ці машини зарекомендували себе надзвичайно гарно. МАЗ – несподіванок для нас не має зовсім. Цей бренд аналогічний КРАЗу, але КРАЗ тримається на патріотизмі, а з КАМАЗом, саме в цьому сегменті це шасі ще не зрівнялось. Що далі? Тепер нам більш зрозумілий вибір марки шасі для АЦ-8. Ми також продовжимо практику проведення Інтернет-опитувань та сподіваємось, що раз від разу все більше пожежних-рятувальників будуть приймати участь у них.

Традиційне привітання ювілярів

Серед цілої когорти новорічних та різдвяних привітань у нас сьогодні є ще одне, особливе.Це привітання наших ювілярів. Останній місяць минулого року порадував нас аж вісьмома «круглими» іменинниками! Сьогодні генеральний директор Компанії Олег Борщ,  директор по персоналу Олег Озеров та голова ради трудового колективу Катерина Кифоренко  привітали наших колег. Побажали їм успіхів у житті та роботі, побільше нових ідей і планів, а ще, обов’язково, благополуччя у родинах та щоденних маленьких радостей ! Ми всі з величезним задоволенням приєднуємося до цих слів і бажаємо нашим ювілярам лише позитивних змін та щасливих моментів!

Найяскравіші епізоди нашого 2019 року!

Писати звіти про те, як ми провели цей рік, який минає - нудно та довго! Саме тому ми вирішили створити відеозвіт про найяскравіші епізоди із життя Компанії, які відбувалися у нас протягом цього року. Життя у нас було дуже насиченим, а чим - дивіться у відео...

Новорічні подарунки для дітей

Хто найбільше чекає на новорічні свята? Звичайно ж це наші діти! Вірять у казку та чудеса, а ще люблять посмакувати чимось солоденьким! Директор по персоналу Олег Озеров та депутат Чернігівської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Олена Шинкаренко сьогодні привітали з наступаючим Новим роком вихованців дитячих садків «Барвінок» та «Червона Шапочка», а також учнів 1-4 класів Ладанської гімназії і вручили їм святкові солодкі подарунки. Діти поспілкувалися з гостями, поділилися своїми мріями про новорічні подарунки, а деякі навіть більше – далекоглядним планами на майбутнє. Зі святами вас, діти! Не бійтеся мріяти ! Саме з великих мрійників часто виростають інноватори, які змінюють життя навколо.    

Нова швидка і маневрена АЦ-3,0-40 (ЕХ8)-477Н

Настав час познайомитися з нашою новою розробкою – АЦ-3,0-40 (ЕХ8)-477Н, виготовленою на замовлення ТОВ "Сандора". Проворна та компактна, вона має запас вогнегасних речовин у 3 м³, що забезпечує швидку локалізацію вогнища загоряння Компонування автомобіля продольне і дозволяє розмістити достатньо велику кількість пожежно-технічного обладнання, перший відсік наскрізний, завдяки чому можна безпроблемно розмістити великогабаритне обладнання, таке скажімо, як медичні ноші. Автоцистерна має відцентровий пожежний одноступеневий насос НПЦ-40/100-Р-Р та автономний обігрів насосного відсіку для зручності роботи водія. Невеликі габарити (висота не більше 2,5 м), легкість, маневреність, можливість комплектації автомобіля за замовленням робить її ідеальною пожежною машиною для об’єктових пожежних частин, коли першочерговим завданням є саме швидкий початок локалізації пожежі.

Наші нові АЦ прямують на Донбас

Нові пожежні машини АЦ-4-60 (530927)-515М 🚒🚒🚒🚒🚒 сьогодні прибули у найбільш буремний регіон України 🇺🇦- Луганську та Донецьку області. За останні роки, завдяки щорічному державному замовленню пожежних машин, парк техніки, за словами речника ДСНС в Луганскій області, оновився на 3⃣0⃣%. Саме на Донбасі представлені у повному обсязі розробки🚒 "Пожмашини", а саме: ✅АЦ-5-40 (5309)-442A ✅АЦ-4-60 (530509)-505М ✅АЦ-4-60 (530927)-515М ✅АЦ-60 (TGM 15.250)-164