previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Топ-менеджмент Компанії на сучасному воркшопі

Топ –менеджмент Компанії зараз активно працює на найсучаснішому воркшопі Майкла Вейдера для виробничих підприємств "Lean-лідерство і створення ефективної робочої команди" на базі виробничої компанії Lantmännen AXA в м. Борисполі. Учасники воркшопу виконують практичну роботу з пошуку прихованих втрат, роботу з інструментами 5S та визначають реальні проблеми у виробництві чи логістиці та шляхи їхнього вирішення. Компанія має перспективи лише тоді, коли її лідери постійно розвиваються. Топ-менеджмент нашої Компанії саме такий! Розвиток, інновації, ощадливе виробництво – ми рухаємося в ногу з часом!

Підтримуємо молодь виробничих професій

Підтримувати молодь робітничих професій справа вкрай необхідна. Протягом останніх років стало не надто престижним працювати слюсарем чи, скажімо, столяром. Це створило певний «кадровий голод», який зараз відчувають більшість виробничих підприємств нашої країни. Ми в Компанії чудово розуміємо, що готувати молоду зміну працюючим фахівцям потрібно вже просто зараз. Нещодавно директор по персоналу Олег Озеров відвідав Прилуцький професійний ліцей, де за участю директора ліцею Анатолія Дорошенка поспілкувався з майбутніми слюсарями з механоскладальних робіт. Це група, навчання в якій проводиться за дуальною формою, що передбачає 30% теоретичного матеріалу та 70% практичного – безпосередньо на підприємстві. Спілкування з майбутніми фахівцями відбулося у формі діалогу і, що не менш важливо, конструктивного! Приємно знати, що молодь цікавиться майбутньою професією. Адже зацікавленість – перший крок до пізнання. За угодою про співпрацю з Прилуцьким професійним ліцеєм вже з січня місяця ці юнаки приступлять до практичних виконань завдань у нас на підприємстві.

Екскурсія для майбутніх слюсарів з механоскладальних робіт

Давненько ми не говорили з вами про екскурсії на підприємство. А між тим вони тривають! Цього разу до нас завітали учні Прилуцького професійного ліцею, що навчаються за професією «Слюсар з механоскладальних робіт» Екскурсію юнакам провів заступник директора з виробництва по питаннях якості Іван Тютюнник Порадувало те, що такі дорослі діти були насправді зацікавлені розповіддю та виявили бажання проходити у нас в Компанії виробничу практику. Ми, в свою чергу, завжди відкриті до співпраці з закладами освіти, які готують фахівців виробничих професій. Працювати і створювати продукцію власними руками – це насправді круто!

Навчання машиністів кранів

Машиністи кранів, які протягом 3 місяців проходили курс дистанційного онлайн навчання, успішно склали іспити. Щоб підкреслити важливість цього навчання, директор по персоналу Олег Озеров вручив нашим колегам свідоцтва та посвідчення і наголосив, що ці документи не лише дають право їм працювати на вантажопідйомних механізмах, але й покладають певну відповідальність. Робота по переміщенню вантажів напряму пов’язана з безпекою інших працівників виробництва, тому неухильне дотримання правил охорони праці просто необхідне. Адже ефективне виробництво, передусім має бути безпечним!

Візит німецьких експертів з GIZ

Нещодавно до нас завітали експерти з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), яка підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень з 1993 року. GIZ діє в Україні за дорученням п`яти німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС), а також урядів Великої Британії та Швейцарії На сьогодні, пріоритетними напрямами німецько-української співпраці є ефективне державне врядування, енергоефективність та сталий економічний розвиток. Саме в галузі енергоефективності і розвивається наша співпраця з німецькими експертами. Маємо відмітити успішно – серед 70 підприємств, які отримали запрошення від GIZ після проведення аудиту лише 20 змогли перейти на наступний етап програми. І ми увійшли до цієї 20! Під час візиту представники GIZ відвідали виробничі цехи Компанії та конструкторський відділ. Побачене їх порадувало, а дещо навіть здивувало. Наприклад, наша відкритість перед відвідувачами. За їхніми словами, дуже рідко підприємства в країні так охоче розповідають і показують що і як вони виробляють. Одним словом, враження від побаченого у експертів лише позитивні. Тому очікуємо на подальше ефективне співробітництво !

До зустрічі, "ПожТех" у 2020 році

Виставка Технології захисту / ПожТех - 2019 наближається до завершення. Для нас було дуже цікаво прийняти участь. До зустрічі в 2020 році!