previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯДодати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Підбиття підсумків року. Перспективи та плани.

Сьогодні у нашій Компанії відбулося підбиття підсумків роботи підприємства за попередній рік та обговорення планів на майбутнє, на рівні усього трудового колективу. "Якщо тобі важко, значить ти піднімаєшся в гору. Якщо тобі легко, значить ти летиш у прірву... "(Генрі Форд) – слідуючи, саме цьому висловлюванню СЕО Олег Аверьянов розповів, як варто працювати і на що орієнтуватися Компанії в умовах наростаючої економічної кризи та жорсткої конкуренції. Під час презентації обговорювалися наші сильні та слабкі сторони, проводилася аналітика витрат і доходів підприємства, аналіз ринку конкурентів і необхідні кроки для подальшого зростання Компанії. Обговорювалася НR-сфера в розрізі розширення та поглиблення знань працівників, підвищення їхньої кваліфікації та професійних навиків. «Ми повинні працювати усі разом, віддаватися нашій справі на всі 100%! Тільки так ми доведемо, що українське означає краще! Наша техніка вже достойно конкурує з європейськими аналогами! Головне розуміти, що ми одна команда і колектив, який націлений на найкращий результат роботи!» - підсумував Олег Аверьянов

Якість - це вибір виробника

Якість – це не просто слово, яке визначає перелік технічних характеристик того чи іншого виробу. Це ціле поняття, що вміщує у собі величезний об’єм робіт ! Обробка металу, згинання, різання, виготовлення заготовок до деталей, зварювальні роботи – все це процеси, які в цілому дадуть якісний продукт, що слугуватиме довгі роки. Саме тому наша техніка виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанню з ЧПК, а працівники мають відповідний рівень освіти та постійно оновлюють свої знання! Інколи нас запитують – а чи можна придбати чи то виготовити техніку дешевше? Можливо, ви десь і знайдете щось дешевше, але чи будете впевнені у якості та довговічності такого придбання? Адже, купуючи пожежний автомобіль, ви отримуєте не просто техніку, а надійного помічника, який допоможе під час ліквідації надзвичайної ситуації ! Тому, обираючи техніку, завжди пам’ятайте, якість – це свідомий вибір виробника від самого початку виготовлення! Як, скажімо, ось цей зварювальний шов ! !

Оптимальне рішення для збереження техніки

Сезон збору урожаю набирає обертів. Сільськогосподарська техніка працює в полях від ранку і до пізнього вечора, до всього додається суха та спекотна погода. Все частіше ми бачимо невеселі новин з полів – загорівся комбайн, зерновоз або навіть ціле поле. Причини можуть бути різноманітними – від банальної недбалості, несправності чи перегріву техніки і до підпалу, як це сталося на ячмінному полі поблизу Білої Церкви. Аграріям потрібно використати час якомога ефективніше, щоб зібрати добрий урожай без зайвих втрат і неприємностей. Як вберегти себе, свої врожаї та техніку від вогняної стихії? Як ефективно локалізувати пожежу ще до приїзду рятувальників? Потрібно мати у своєму розпорядженні маневрений та швидкий пожежний автомобіль з достатнім запасом вогнегасної речовини, потужним насосом та необхідною комплектацією. Ми маємо таке рішення - АЦ-3,0-40 (ЕХ8)-477Н Завдяки своїм невеликим габаритним розмірам та колісній формулі 4х2 забезпечує швидке прибуття на місце виникнення надзвичайної ситуації, безперешкодно рухаючись, як вузькими вулицями, з легкістю долаючи ділянки, де не проводиться обрізання гілок дерев, так і польовими шляхами. Запас води у 3000 л (3 м³) є оптимальним для оперативної локалізації пожежі. Автоцистерна спроектована таким чином, що може бути укомплектована достатньо кількістю ПТО та АРО, в залежності від побажання замовника. Детально ознайомитися з моделлю можна за посиланням АЦ-3,0-40 (ЕХ8)-477Н

Законопроект про локалізацію виробництва повинен бути - це шлях до розбудови держави в умовах кризи!

[embed]https://youtu.be/GzfpQagatts[/embed] 26 червня відбулася презентація законопроекту 3739 "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості". Наше підприємство цілком підтримує цю ініціативу! У відеозвернені СЕО "Промислової компанії "Пожмашина" Олег Аверьянов надав пояснення, чому прийняття даного законопроекту стратегічно важливе, зокрема в умовах економічної кризи. Тільки машинобудування та інші наукомісткі галузі можуть бути основою зайнятості населення та розвитку країни. Сировинна економіка вже ніколи не стане "паровозом" для розвитку інших галузей виробництва, для збільшення зайнятості населення, для наповнення бюджету країни. Необхідно докладати максимальних зусиль, щоб унеможливити вивід за кордон коштів платників податків, зокрема при державних закупівлях! #виробництво #ФРУ #законопроект #закупівлі #ДСНС #Пожмашина #економіка #криза #covid

Навчаємо персонал - розвиваємо Компанію!

Ми розуміємо, що ефективна робота Компанії в динамічному та жорсткому конкурентному середовищі залежить від багатьох чинників. Підприємство має бути готовим до будь-яких потрясінь. Запорукою такою готовності є кваліфіковані працівники, які володіють не лише основними фаховими навиками, але й загальною культурою, стратегічним мисленням та ерудицією. Щоб планувати майбутні перспективи Компанії, насамперед потрібно найкращим чином використовувати потенціал свого персоналу. Системне навчання в нашій Компанії діє віддавно. Карантин та пов’язані з ним вимушені «канікули» внесли свої корективи у всі процеси Компанії . Однак дали можливість поглянути на багато питань під іншим кутом, зрозуміти на що в першу чергу потрібно звернути увагу. Саме тому у нас зараз відбуваються паралельно 4 навчальні курси, кожен з яких спрямований на розвиток та поглиблення знань наших працівників. Це ефективна робота в системі ERP,поглиблення знань, отриманих під час внутрішнього навчання в «Школі майстрів» та вдосконалення своїх знань та вмінь керівника, пошуки правильного підходу до спілкування з підлеглими, створення міцної злагодженої команди. Навчальні програми покликані поглибити знання top management, middle management, а також працівників виробничих потужностей Компанії. Навчаючи працівників – розвиваємо Компанію!  

Підтримка законопроекту про локалізацію виробництва

26 червня у Львові на заводе Електрон Федерація роботодавців України провела презентацію законопроекту про локалізацію виробництва. Локалізація виробництва – це нові заводи та технології, висока додана вартість, робочі місця. Автори та ініціатори законопроекту про локалізацію кажуть: Україна в розпал економічної кризи, спричиненої коронавірусом, не має можливостей “залити грошима” свою економіку за прикладом західних країн чи Китаю. Але ми можемо вимагати, щоб товари, які закуповує держава, були принаймні частково виготовлені в Україні. Тим самим створювати ринок для тих компаній, які готові розвивати виробництво у нас. Заступники голови комітету ВРУ з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський та Роксолана Підласа розповіли, що законопроект пропонує запровадження нового критерію оцінки тендерних пропозицій "локалізація виробництва". Спрощено – це те, скільки складових у витратній частині створення тієї чи іншої техніки у сфері машинобудування "родом з України". Планується, якщо законопроект про локалізацію виробництва стане Законом України, відбуватимуться звіти: 🔹 скільки робочих місць збережено, скільки робочих місць створено, 🔹 які нові технології зайшли в Україну, 🔹 скільки податків було сплачено. Українській промисловості не потрібна підтримка, їй потрібна державна політика, яка є у всіх цивілізованих країнах світу. СЕО Компанії "Пожмашина" Олег Аверьянов підтримав цей законопроект у своїй доповіді! У спічі він розповів, про важливість локалізації при виробництві пожежно-рятувальної техніки в Україні, про механізми створення робочих місць та ефект, який отримає держава.   [embed]https://www.youtube.com/watch?v=A2YPmCySQH4[/embed] #люди #пожмашина #ДСНС #машинобудування #україна #інновації #технології #ладан #завод #ФРУ #локалізація #закон