previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯ
Додати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Кваліфікований персонал - успішна Компанія

Переоцінити важливість постійного розвитку👩‍💼 та навчання персоналу у сучасному світі надзвичайно важко. Технології🕹, методи та способи виконання певних завдань щоденно змінюються, стають більш сучасними 🖲та високотехнологічними. Компанія 🏭, яка прагне бути конкурентоспроможною та створювати інноваційну продукцію, повинна мати на меті постійне вдосконалення знань своїх працівників👩‍💻. Саме тому, ми всіляко розвиваємо персонал та заохочуємо прагнення працівників до опанування нових знань у фаховій галузі. Зараз процес навчання відбувається у технологів Компанії, вони поглиблюють та здобувають нові знання💻 у процесах нормування матеріально-технічних ресурсів, класифікації матеріально-технічних об’єктів та інших виробничих процесів Компанії🏭, специфіка яких пов’язана з роботою технологів та буде здійснюватися за допомогою нового програмного забезпечення. Бажаємо успіхів нашим колегам👍! Переконані, що успішні та кваліфіковані працівники – це успіх Компанії!

З Днем Захисника України!

Сьогодні День захисника України – особливе свято для всіх нас! Та особливо для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу рідну землю🌾!   Герої сучасної України гідно продовжують справу своїх предків . Бо ж любов ❤️ до української землі та батьківської хати, повага до традицій нашого народу  та рідної мови передалася їм у спадок. Шановні захисники України! Щиро вдячні 🤝вам за вірність державі та її народу!   Бажаємо вам та вашим родинам👨‍👩‍👧‍👦 міцного здоров'я💪, злагоди, добра і миру,🕊 успіхів у житті, здійснення мрій та задумів. Мирного неба☀️ над головою та рідної землі під ногами!

Робота над новою АЦ в розпалі

У складально-фарбувальному цеху Компанії🏭 вирує робота над АЦ-8-50(63022)-530М🚒 ! Залишилося зовсім мало часу 🕐і ми зможемо побачити її у всій красі👍! Отож, чекаємо😊! Підписуйтеся на сторінку Компанії та будьте в курсі всіх новин найбільшого в Україні виробника протипожежної та аварійно-рятувальної техніки🚒🚒🚒!

Ексклюзивне інтерв'ю СЕО Компанії Олега Авер'янова

"На прикладі нашого підприємства добре видно, що значить, коли держава стабільно планує закупівлю пожежно-рятувальної техніки. Ми щороку представляємо на тендері конкурентоспроможну продукцію і, відповідно, стаємо переможцем і виконуємо замовлення. Весь отриманий прибуток ми вкладаємо у розвиток: провели серйозну модернізацію, створили нові робочі місця, купили нове обладнання, впровадили систему управління виробництва і систему управління продажами. Провели навчання персоналу, підтягнули рівень якості нашої продукції ", - СЕО Компанії Олег Авер'янов в ексклюзивному інтерв’ю інформаційному агентству «Мінпром» Як локалізація вплине на українську промисловість ? Чого варто очікувати від товарних кредитів? Та чи легко в Україні займатися власним виробництвом? Відповіді на ці та інші запитання детальніше за посиланням https://www.minprom.ua/articles/264934.html

Познайомитися з нашим виробництвом - легко!

🚒Як побачити виробничі цехи нашої Компанії 🏭? На власні очі переконатися, що всі процеси виконуються на сучасному обладнанні з ЧПК 🖲⚙️? Що люди👨‍🔧, які виконують свою роботу справжні професіонали своєї справи ? 🚒 Це досить просто – достатньо перейти на сторінку Виробництво 🚒 Ви потрапите до розділу, де зібрані фото та відеоматеріали🎞 про всі цехи підприємства. Як говорять – краще один раз побачити, аніж сто разів почути😉! 🚒 Переходьте, читайте🤓 та дізнавайтеся нове про Компанію!    

Відновлення виробництва - впевнений рух вперед

Як думаєте🤔 легко відновлювати виробництво? Щодня планомірно рухатися наміченим шляхом↗️ і крок за кроком досягати мети💪? Звичайно, що ні! Але ми це робимо, бо хочемо, щоб підприємство працювало🕹⚙️🔧🚒, працювала та розвивалася економіка нашої держави. Думаємо не варто пояснювати, що промисловість🏭 – це основа основ будь-якої держави світу ! За день чи два неможливо відновити все, але, якщо щодня щось робити, то результат не змусить себе довго чекати. Ось, як на цих світлинах👇 Різниця між фото менше місяця! Уявляєте, як можна змінитися за більш тривалий проміжок часу? І ми це обов’язково зробимо 💪! Залишайтеся з нами🙂! Попереду ще багато цікавого !