previous arrow
next arrow
Slider

КОМПАНІЯ 1

90

Років досвіду

120 000

Випущено машин

86

Видів техніки

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА"

Ми - український виробник протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Промислова компанія «Пожмашина» почала свою діяльність в 1927 році - з тих пір сформувала широку лінійку техніки, в якій потребують рятувальники під час ліквідації надзвичайних ситуацій. Ще за радянських часів заводу вдавалося виробляти близько 600 одиниць техніки на рік, в тому числі і для експорту в різні країни.

Наше виробництво - це передові технології, високоточне обладнання і максимально автоматизовані процеси. Конструкторське бюро нашого підприємства забезпечує фонд вітчизняного машинобудування інноваційними розробками.

На сьогоднішній день наші виробничі потужності дозволяють щорічно забезпечувати Державну службу з надзвичайних ситуацій необхідною кількістю техніки. А це у середньому – близько 150 одиниць універсальних автоцистерн. Ми проводимо регулярні навчання з експлуатації пожежних машин для водіїв ДСНС та надаємо сервісну підтримку у режимі 24/7.

Ми також приймаємо приватні замовлення. Згідно з вимогами клієнта ми конструюємо автомобілі з «0», виготовляємо їх на обраних замовником шасі та комплектуємо найсучаснішим обладнанням.

Повнопривідні зі збільшеним обсягом води для лісової зони чи невеличкі прудкі машини до 2 тон води для міста – наша компанія пропонує нові рішення в залежності від потреб та особливостей районів виїзду.

КОНСУЛЬТАЦІЯ
Додати фото

Показання спідометра:

Показання тахометра:

Vin код шасі:

Vin код машини:

Фото з севісної книжки з датою і місцем проходження останнього ТО:

Фото поламаного вузла:

НОВИНИ

Як ми робимо сільгосптехніку?

Наприкінці червня в гостях у нас були журналісти Tractorist.ua, які цікавилися виробництвом сільгосптехніки для бренду Egritech. Минув час і вони створили фільм про наше виробництво, умови праці та людей, які задіяні в цьому процесі. Екскурсію заводом їм проводили особисто СЕО Олег Авер'янов та директор з розвитку Олександр Савченко. Пропонуємо Вам подивитись, що таке машинобудівне підприємство 21 сторіччя. Краще один раз побачити, чим 100 разів послухати! [embed]https://www.youtube.com/watch?v=3igsiOnnl8w[/embed]

Перші випробування нової пожежної універсальної драбини

Пам’ятаєте ми презентували вам нашу нову розробку – універсальну пожежну драбину (PUL) ? Так ось – сьогодні вона знаходиться на тестуванні у Пожежно-рятувальній частині м. Сарни Рятувальники отримали її першими в Україні та мають змогу перевірити за всіма правилами та вимогами, які стосуються використання драбин під час ліквідації надзвичайних ситуацій Дякуємо експерту технічної групи ДСНС України підполковнику Олександру Куртову  за допомогу в реалізації проекту по створенню універсальної пожежної драбини! Нагадуємо, що це універсальна пожежна драбина американського типу, яка може використовуватися як драбина-палка і штурмова драбина. Має два робочих положення – з відкинутими гаками і без, оснащена надійним пружинним механізмом їхньої фіксації. Довжина драбини – 4215 мм Ширина – 416 мм Висота зі складеними гаками – 80 мм З розкладеними – 250 мм Виліт гака від внутрішньої поверхні тятиви – 160 мм Кут його повороту – 90° Вага – 19 кг Перші враження від нашої драбини у рятувальників лише позитивні ! Чекаємо на завершення тестування, відгуки і враження від рятувальників м. Сарни  

Міжнародний обмін досвідом - "Kozmaksan Ltd" у нас в гостях

До нас сьогодні завітали гості з турецької компанії "Kozmaksan Limited Company". Це сучасне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні обладнання для спеціальної техніки. Обмін досвідом, розширення можливостей співпраці та знайомство з сучасним українським виробництвом – головні цілі їхнього візиту. Поспілкувавшись з генеральним директором Компанії Олегом Борщем, представники "Kozmaksan Limited Company" ознайомилися з виробництвом та побували у конструкторському бюро. «Наші враження від побаченого та почутого виключно позитивні. Ми сьогодні переконалися, що Компанія «Пожмашина» - це перспективне підприємство, з яким варто співпрацювати !» - ось так про нас відгукнулися наші гості по завершенню візиту.

Підбиття підсумків року. Перспективи та плани.

Сьогодні у нашій Компанії відбулося підбиття підсумків роботи підприємства за попередній рік та обговорення планів на майбутнє, на рівні усього трудового колективу. "Якщо тобі важко, значить ти піднімаєшся в гору. Якщо тобі легко, значить ти летиш у прірву... "(Генрі Форд) – слідуючи, саме цьому висловлюванню СЕО Олег Аверьянов розповів, як варто працювати і на що орієнтуватися Компанії в умовах наростаючої економічної кризи та жорсткої конкуренції. Під час презентації обговорювалися наші сильні та слабкі сторони, проводилася аналітика витрат і доходів підприємства, аналіз ринку конкурентів і необхідні кроки для подальшого зростання Компанії. Обговорювалася НR-сфера в розрізі розширення та поглиблення знань працівників, підвищення їхньої кваліфікації та професійних навиків. «Ми повинні працювати усі разом, віддаватися нашій справі на всі 100%! Тільки так ми доведемо, що українське означає краще! Наша техніка вже достойно конкурує з європейськими аналогами! Головне розуміти, що ми одна команда і колектив, який націлений на найкращий результат роботи!» - підсумував Олег Аверьянов

Якість - це вибір виробника

Якість – це не просто слово, яке визначає перелік технічних характеристик того чи іншого виробу. Це ціле поняття, що вміщує у собі величезний об’єм робіт ! Обробка металу, згинання, різання, виготовлення заготовок до деталей, зварювальні роботи – все це процеси, які в цілому дадуть якісний продукт, що слугуватиме довгі роки. Саме тому наша техніка виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанню з ЧПК, а працівники мають відповідний рівень освіти та постійно оновлюють свої знання! Інколи нас запитують – а чи можна придбати чи то виготовити техніку дешевше? Можливо, ви десь і знайдете щось дешевше, але чи будете впевнені у якості та довговічності такого придбання? Адже, купуючи пожежний автомобіль, ви отримуєте не просто техніку, а надійного помічника, який допоможе під час ліквідації надзвичайної ситуації ! Тому, обираючи техніку, завжди пам’ятайте, якість – це свідомий вибір виробника від самого початку виготовлення! Як, скажімо, ось цей зварювальний шов ! !

Оптимальне рішення для збереження техніки

Сезон збору урожаю набирає обертів. Сільськогосподарська техніка працює в полях від ранку і до пізнього вечора, до всього додається суха та спекотна погода. Все частіше ми бачимо невеселі новин з полів – загорівся комбайн, зерновоз або навіть ціле поле. Причини можуть бути різноманітними – від банальної недбалості, несправності чи перегріву техніки і до підпалу, як це сталося на ячмінному полі поблизу Білої Церкви. Аграріям потрібно використати час якомога ефективніше, щоб зібрати добрий урожай без зайвих втрат і неприємностей. Як вберегти себе, свої врожаї та техніку від вогняної стихії? Як ефективно локалізувати пожежу ще до приїзду рятувальників? Потрібно мати у своєму розпорядженні маневрений та швидкий пожежний автомобіль з достатнім запасом вогнегасної речовини, потужним насосом та необхідною комплектацією. Ми маємо таке рішення - АЦ-3,0-40 (ЕХ8)-477Н Завдяки своїм невеликим габаритним розмірам та колісній формулі 4х2 забезпечує швидке прибуття на місце виникнення надзвичайної ситуації, безперешкодно рухаючись, як вузькими вулицями, з легкістю долаючи ділянки, де не проводиться обрізання гілок дерев, так і польовими шляхами. Запас води у 3000 л (3 м³) є оптимальним для оперативної локалізації пожежі. Автоцистерна спроектована таким чином, що може бути укомплектована достатньо кількістю ПТО та АРО, в залежності від побажання замовника. Детально ознайомитися з моделлю можна за посиланням АЦ-3,0-40 (ЕХ8)-477Н