Протипожежна техніка нашого виробництва дуже розповсюджена по  пожежних підрозділах країни. Ми, як виробники, надаємо гарантію та проводимо сервісне обслуговування автомобілів.

Однак, дуже часто фахівцям сервісної служби доводиться стикатися з проблемою саме неправильної експлуатації техніки, що призводить до її серйозних поломок  та, відповідно, виведення з бойового розрахунку. Головна причина – не бажання водіїв вивчати настанову по експлуатації автомобіля. Як результат – виникнення проблем з пожежним насосом, коробкою передач, електрикою та іншим обладнанням.

Одне зі звернень – коротке замикання  та виплавлення щитка запобіжників. Відповідні фахівці Компанії виїхали в частину і на місці виявили, що причиною поломки стало банальне недбальство – замість запобіжника, що вийшов з ладу, на щиток був встановлений так званий «жучок» – саморобний пристрій з дроту, який і призвів до вкрай неприємних наслідків. Заощадивши 10-15 грн на придбання запобіжника, рятувальники створили проблему, вирішення якої потребує близько 15 тисяч гривень.

Реагування на такі види поломок забирає час у сервісної служби. Ми не можемо вчасно потрапити туди, куди дійсно повинні прибути для обслуговування чи ремонту. Пам’ятайте про це!