zavod

За останніх 4 роки Компанія зробила величезний прорив у цьому напрямку – у розвиток виробництва було вкладено десятки мільйонів гривень, які головним чином були реалізовані на придбання обладнання. Загалом виробничі потужності Компанії  отримали інноваційне обладнання, переважно з числовим програмним керуванням за 26 різними  найменуваннями.

 Зокрема був придбаний роботизований комплекс для зварювання вузлів причіпної техніки – інтернаціональне технічне диво, з допомогою якого можна виконувати найточніші та найделікатніші зварювальні роботи.  Аналогів цьому високотехнологічному обладнанню немає на вітчизняних підприємствах, ми одними з перших почали його освоєння та впровадження у виробництво! З метою його якнайкращого та ефективного використання Компанія направила на навчання спеціалістів по програмному забезпеченню, а також  електрогазозварювальників, які зараз активно займаються опануванням  комплексу. 

Далі у статті, ми розповімо про все наше устаткування. Попередньо Ви маєте можливість переглянути основні станки у нашому відео.

Video Playlist
1
Основне обладнання нашого виробництва
Основне обладнання нашого виробництва
2
Обладнання, яке введено у 2020 році
Обладнання, яке введено у 2020 році
3
Репортаж про цех механічноїобробки
Репортаж про цех механічноїобробки
4
Огляд механоскладального цеху
Огляд механоскладального цеху

Окрім того, на підприємстві є цілий ряд верстатів та обладнання, які використовуються для якісної обробки металу.

Це плазморізальний верстат, використання якого у виробництві дає змогу досягти максимальної точності  та швидкості обробки металу за заданими параметрами, зводить до мінімуму можливість похибки  та відповідно позитивно впливає на якість продукції, що виробляється підприємством.

Листозгинальний верстат з ЧПК – це техніка з високою продуктивністю, точністю і економічністю, яка дозволяє зробити максимально точний кут згину.

Гільйотинні ножиці з ЧПК, основною перевагою яких є автоматизація процесу поділу заготовок, відповідно до заданої програми, що дозволяє, в свою, чергу значно збільшити оперативність роботи та отримати ідентичність виробів на виході. Саме такий метод обробки металу відрізняється високою продуктивністю, довговічністю, надійністю та якістю проведення робіт.

Станок пожмашина

Та сучасна обробка листового металу неможлива без його правильного  зберігання, складування та транспортування, особливо під час безперервного завантаження і розвантаження виробничих машин у процесі  виробництва. Тому основним потенціалом для підвищення продуктивності  є не тільки кількість металообробних верстатів, але й системи автоматизованого зберігання листового металу на складах, бо без грамотного зберігання важко організувати швидке відвантаження і сортування металу. В Компанії  цю проблему  вирішили за допомогою автоматичної системи зберігання листового металу. Це дало нам змогу значно скоротити час обробки  та краще контролювати процес виробництва.

Однак виробництво техніки не завершується однією лише обробкою металу. Потрібно , наприклад, відливати деталі. У нас в Компанії це здійснюється за допомогою сучасних ливарних печей, які відрізняються продуктивністю,економічністю та точністю. Ці плавильні установки оснащені дистанційним пультом керування, призначеним для управління та регулювання процесами плавки – включення, відключення печей та гідравлічних насосів, управління нахилом печі, індикаторами основних параметрів роботи печей та станом обладнання. Потужність дозволяє переплавити 250 кг сталі за 1 годину і при цьому спожити майже в 4 рази менше електроенергії, в порівнянні зі своїми попередніми аналогами. Ще однією перевагою цих печей є збільшення продуктивності праці та безпечність для працівників.

Фарбування металоконструкцій відбувається за допомогою фарбувально-сушильної камери, яка дозволяє досягти максимального якісного покриття та уникнути потрапляння сторонніх домішок в процесі фарбування та висушування,  а також  задавати необхідну температури, що в свою чергу є одним з критеріїв якості продукції, яку випускає наша Компанія. До того ж підготовка до фарбування здійснюється за допомогою дробеструйної камери очищення металу, що дозволяє зробити процес фарбування ще більш якісним, та забезпечити належне покриття.

Окрім детально розглянутого обладнання, виробничі цехи Компанії оснащені також свердлувальними, стрічко пильними,токарними, вертикально-фрезерними, токарно-гвинторізними верстатами та універсальними стендами  для складання рам, підлоги та шасі причіпної техніки і складання рам бункерів накопичувачів.

Достатня кількість необхідного сучасного обладнання та висококваліфікованих працівників, задіяних як при розробці нових моделей техніки, так і при їх безпосередньому виробництві, дає змогу Компанії виготовляти надійну протипожежну та аварійно-рятувальну техніку