Компанію відвідав заступник міністра оборони України

Сьогодні Компанію відвідали заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк, голова Чернігівська ОДА Анна Коваленко та генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов. Гостей зустрів генеральний директор Компанії Олег Авер’янов

Приводом стала передача підприємством замовнику пожежних автоцистерн, розроблених та виготовлених спеціально за технічним завданням Міністерство оборони України.

Це важкий пожежний автомобіль АЦ -12-100 (6302)-252М, який створений спеціально для гасіння пожеж на військових об’єктах. Автоцистерна має значний запас вогнегасних речовин, потужний пожежний насос та лафетний ствол.

При розробці даної моделі був врахований досвід гасіння пожеж на військових складах та базах. Одним з головних критеріїв було саме забезпечення гасіння пожежі протягом 9 хв з початку розповсюдження вогню. Такий проміжок часу дозволить уникнути серйозних наслідків.

Особливу увагу приділили ознайомленню з автоцистернами, їхніми головними характеристиками та готовністю до передачі замовнику.

Екскурсія виробництвом завершилася підсумовування побаченого.
« Я радію, що ці автомобілі на 70% українські! Добре, що ми можемо виготовляти таку техніку тут, у нас. Я знаю, що це перший досвід підприємства у виробництві техніки для Міністерства оборони.
Переконаний, що ми всі разом маємо вчитися, удосконалюватися і тоді у нас все вийде!» – зазначив Олександр Миронюк.

Пожежні автоцистерни вже готові до відправки. Зовсім скоро вони стануть до виконання свого основного завдання – захисту від пожеж важливих об’єктів Збройних сил України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *