Сьогодні в складально-фарбувальному та механічному цехах підприємства Благочинний міста Прилуки і Прилуцького району Православної церкви України протоієрей Віталій Юрочко провів освячення води і окроплення свяченою водою усіх присутніх.
Долучитися могли всі бажаючі працівники. СЕО Компанії Олег Авер’янов разом з працівниками підприємства помолився та взяв участь у службі.
Давній звичай православних вірян – у день Хрещення Господнього не тільки звертатися з молитвою, але і очищатися водою. Коли Ісус Христос прийняв обряд хрещення від Івана Хрестителя, тим самим Спаситель започаткував Таїнство водохрещення – одне із семи головних церковних таїнств.
Спільні молитви усіх українців зараз лише про одне – Перемога та мир для нашої Батьківщини.
Тож сьогодні всі ми єдиною молитвою та думкою звернулися до Всевишнього, щоб дарував нам мирне життя у своїй країні, зміцнив у вірі та оберігав наших захисників на кожному їхньому кроці.
Віримо в Україну 🇺🇦🇺🇦🇺🇦! Віримо в ЗСУ! З нами правда і Бог, тому переможемо!