Засідання Президії Ради ФРУ у нас в Компанії

Сьогодні у нас в Компанії відбулося виїзне засідання Президії Ради Федерації роботодавців України 🇺🇦, під час якого СЕО Компанії Олег Авер’янов, спільно з головою ради ФРУ Дмитром Олійником, генеральним директором Русланом Іллічовим та іншими членами Президії обговорили проблеми промислової галузі України, створення робочих місць в нашій країні, розвитку власного виробництва і як наслідок – розвиток 📈економіки та держави в цілому.
Головним результатом обговорення стала спільна ініціатива роботодавців України до Президента України, Верховної Ради та Уряду з вимогою – ухвалити законопроект № 3739 щодо локалізації виробництва при публічних закупівлях та прийняти постанову Уряду відносно закупівель галузі машинобудування🚒 з підтвердженим рівнем локалізації.
Наша Компанія у повному складі підтримує ці вимоги! І сьогодні працівники👩‍🔧👨‍🔧 Компанії вже підписали відповідну вимогу.
Ми від самого початку виступали за ухвалення законопроекту № 3739 і вважаємо його життєво необхідним для розвитку промисловості нашої держави🇺🇦.
«Дуже символічно, що боротьба за підтримку промислового виробництва розпочинається саме з нашої Компанії. Федерація роботодавців України🇺🇦 постійно ініціює проведення тих заходів, які спрямовані на розвиток власної промисловості країни. Законопроект про локалізацію дозволить нам створювати в Україні робочі місця, розвивати власні підприємства, сплачувати заробітну плату українським працівникам та наповнювати бюджет держави. І наша Компанія теж є тому прикладом. Держава може купити техніку за кордоном і віддати кошти в інші країни, а може закупити в українського підприємства і розвивати свою економіку, дбати про майбутнє своїх громадян!» – СЕО Компанії Олег Авер’янов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *