Візит голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко

Сьогодні Компанію відвідали голова Чернігівської ОДА  Анна Коваленко, генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, голова Прилуцької районної державної адміністрації Олеся Кісленко, а також голови місцевих органів місцевого самоврядування та фахівці відділів державних адміністрацій, представники компаній-постачальників.

Головною метою візиту стало ознайомлення з виробництвом, обговорення проблематики галузі, необхідності державної підтримки машинобудування в Україні, розвитку дуальої освіти у підготовці кваліфікованих працівників робітничих професій і підписання Меморандуму про співпрацю та узгоджені дії.

Під час екскурсії підприємством гості ознайомилися з новим сучасним обладнанням, яке працює в Компанії, поспілкувалися з працівниками конструкторського відділу та побачили протипожежну техніку, яка зараз виготовляться підприємством.

«Я дуже вражена побаченим! Підприємство розвивається, працює та збільшує промисловий потенціал регіону. Ми сьогодні тут побачили нове обладнання та колектив, який здатний працювати» – відмітила Анна Коваленко

СЕО Компанії Олег Аверьянов в інтерв’ю ЗМІ зазначив наступне : «Ми є бюджетоутворюючим підприємством, працюючи постійно Компанія дає роботу сотням українців, на підприємстві працює 10% зайнятого населення Прилуччини і 40% Ладанської ОТГ, щорічно сплачує податки та проводить закупівлю українських комплектуюючих, чим теж дає розвиток суміжним галузям. На моє переконання, промисловість України потребує здорової державної підтримки, тільки так можна побудувати сильну економіку»

Заключним етапом зустрічі стало трьохстороннє підписання Меморандуму про співпрацю та узгоджені дії між ТОВ «ПК»ПОЖМАШИНА», Чернігівською ОДА та Федерацією роботодавців України. Сторони домовилися про активізацію співпраці по підготовці кваліфікованих працівників робітничих професій, розбудові інфраструктури регіону та налагодженні конструктивного діалогу щодо локалізації українського виробництва та підтримки вітчизняного товаровиробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *