Компанію відвідав голова Чернігівської ОДА

Сьогодні нашу Компанію відвідали голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко, а також уповноважені представники Саудівської Аравії.

Метою візиту стало ознайомлення з виробничими потужностями, потенціалом Компанії, а також обговорення перспектив міжнародної співпраці.
Екскурсію підприємством провів СЕО Компанії Олег Авер’янов.

Гості розпочали знайомство з Компанією з серця виробництва – механічного цеху, де проводиться виготовлення та обробка деталей та окремих конструктивних елементів техніки.

В конструкторському бюро побачили, як проектуються наші автомобілі, а у виробничих цехах ознайомилися з готовою технікою та повним процесом її виготовлення.

«За розвитком промисловості – майбутнє нашої держави! Сьогодні нас відвідали очільники області та представники Саудівської Аравії, щоб обговорити перспективи міжнародної співпраці на базі українського виробництва. Пишаюся тим, що подібні перспективи обговорюється саме тут, в нашій Компанії, адже ми являємося
лідером українського пожежного машинобудування та одним з найбільших платників податків в Чергівській області !

Окрім того, ми підприємство, яке постійно розвивається, вкладає кошти у розвиток виробництва, дає роботу сотням українців та сплачує податки до бюджету нашої країни.

Я глибоко переконаний, що саме відбудова українського машинобудування створить міцну основу економіки України!» – зазначив Олег Авер’янов

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *