Стратегічна сесія по обговоренню питань щодо розвитку компанії «ПОЖМАШИНА»

22 лютого 2017 року на нашому підприємстві відбулася стратегічна сесія по обговоренню питань щодо розвитку компанії «ПОЖМАШИНА» у період  до 2021 року.

 

НАШЕ МАЙБУТНЄ – В НАШИХ РУКАХ!

 

Повірте, що зможете і півшляху вже пройдено.

Теодор Рузвельт

В межах цього заходу до відома керівників всіх рівнів була представлена концепція розвитку підприємства. Учасники сесії обговорили місію, головні цілі компанії та її ключові цінності, на які опиратимуться як клієнти, так і працівники самої компанії.

Головною темою обговорення для працівників підприємства стало те, що ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА» зазнає кардинальних змін.  Підприємство розпочало реструктуризацію та впровадження програм розвиткудля  виробництва техніки за новими,міжнародними стандартами,які дадуть можливість гідно представляти Україну на зарубіжних ринках та налагоджувати власний сервіс на європейському рівні.

З доповіддю про реструктуризацію підприємства, зміну продуктових лінійок, шляхи досягнення поставлених цілей виступив генеральний директор ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА» Олег Борисович Борщ. Перш за все, керівник компанії зосередив увагу  працівників на тому, що необхідно негайно навести лад у  виробничих підрозділах, а також впровадити нові інструменти якості та бізнес-процеси для вдосконалення і підвищення ефективності ведення бізнесу. Важливим аспектом його доповіді було висвітлення графіку робіт у напрямку модернізації виробничих потужностей, закупівлі та монтажу  нового високотехнологічного зарубіжного обладнання від найкращих виробників верстатобудівної галузі.

Генеральний директор ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА» розповів, як адаптувати структуру управління, впровадивши процесну модель.  Також Олег Борисович доніс до керівників підрозділів основні тези маркетингової концепції розвитку підприємства.

На запрошення вищого керівництва підприємства під час сесії виступив  провідний фахівець з маркетингу Андрій Олександрович Длігач.  Його доповідь була присвячена результатам проведеного маркетингового дослідження українського ринку сільськогосподарської техніки. Гість розповів про ситуацію на ринку, необхідність впровадження конкретних дій щодо розвитку компанії у застосуванні науково обґрунтованого підходу для формування продуктової лінійки. Окремо він зазначив про необхідність оновлення бренду «ПОЖМАШИНА» з метою подальшого позиціонування унікальності своєї продукції на світових ринках сільськогосподарської техніки. Андрій Длігач висловив свою впевненість, що реформи, розпочаті на підприємстві, матимуть позитивний результат.

Особливо змістовним став виступ  експерт-аудитора з якості, яка представила товариству результати аудиту системи менеджменту з якості ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА»  і продемонструвала проблемні місця підприємства, конкретизувавши кожне з них.  Вона наголосила на тому, що  для підвищення конкурентоспроможності та рентабельності виробництва, надзвичайно важливим є порядок у самій компанії.

Експерт-аудитор висловила гострі зауваження щодо роботи підприємства, водночас запропонувавши до впровадження програму розвитку «3Р + 3С» ТОВ «ПК ПОЖМАШИНА» с. Запропонована програма базується на поетапному розвитку персоналу, розширенні ринків збуту і збільшенні прибутків через стандартизацію процесів, самоконтроль якості та зниження собівартості.

Для загального розуміння концепції розвитку системи управління виробничими процесами було розглянуто декілька успішних прикладів сталого розвитку подібних систем на провідних міжнародних підприємствах.

У свою чергу, директор з технічних питань Володимир Васильович Костриця, доповів товариству про плани впровадження системи ТРМ (загальний догляд за устаткуванням)  у ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА» і поетапному вдосконаленні діяльності з технічного обслуговування устаткування цехів основного виробництва з метою суттєвого зменшення виробничих витрат, причиною яких буває несправне обладнання.

 

 

Однак рентабельність підприємства не обмежується лише ефективністю виробництва. Жодне підприємство не може бути ефективним без чітко налагодженої системи логістики.

 

Тому в своїй доповіді директор з логістики Андрій Михайлович Рудий виклав своє бачення впроваджуваної на підприємстві системи планування і організації ланцюжків постачання.

 

 

 

 

Підбиваючи підсумки стратегічної сесії, генеральний директор ще раз наголосив на потребі діяти негайно — вдосконалювати та розвивати підприємство. У цьому, на його думку, першочерговою є роль кожного фахівця, готового до самовіддачі та саморозвитку.

Завершили сесію анонімним анкетуванням. Учасникам було запропоновано висловити своє ставлення до процесу майбутніх змін, вказати свої прагнення до навчання та саморозвитку, оцінити ступінь довіри до успішної реалізації програми розвитку, а також залишити побажання, пропозиції та зауваження щодо подальшого розвитку компанії.

Результати опитування вже опрацьовано та передано на розгляд вищому керівництву у вигляді звіту, що відображає основні прагнення, побажання та проблемні моменти, зафіксовані учасниками сесії.

За результатами стратегічної сесії було прийнято Стратегію розвитку компанії ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *