Представили кандидатів у депутати ОТГ

Сьогодні в Ладані на центральній площі селища відбулося представлення кандидатів у депутати до Ладанської об’єднаної територіальної громади, які є командою «Радикальної партії Олега Ляшка», багато з них – працівники Компанії.
Представлення кандидатів провів виконавчий директор Компанії Олег Борщ, який, зокрема, запропонував підтримати команду Радикальної партії на місцевих виборах.
На телефонному зв’язку з мешканцями, які прийшли на зібрання був лідер Радикальної партії Олег Ляшко, а також СЕО Компанії Олег Авер’янов, який нагадав про ту допомогу, яку надавала партія громаді, а також закликав зробити правильний вибір, який дозволить громаді розвиватися й надалі.
Запросив кандидатів у депутати Ладанської ОТГ на сцену та розповів про роботу партії кандидат до Чернігівської обласної ради, помічник лідера Радикальної партії Василь Амельченко, а про конкретні дії для районної та Ладанської громад ознайомила кандидат в депутати до Прилуцької районної ради, заступник голови Прилуцької районної ради Наталія Єгорова.
Свою передвиборчу програму оголосив кандидат на голову Ладанської ОТГ Роман Ювченко, який також підтримує діяльність Радикальної партії.
Під час зустрічі з кандидатами обговорювалися нагальні проблеми територіальної громади та конкретні плани щодо їх вирішення.
За підтримки «Радикальної партії» та СЕО Компанії Олега Авер’янова в Ладані вже відремонтовано дах Будинку культури, проведена заміна вікон та ремонт дахів у дитячих садочках, ремонт амбулаторії та забезпечення її новими меблями. Окрім того не залишилися без уваги і поточні проблеми – забезпечення захисними масками, рукавичками та окулярами для лікарів на початку пандемії, в період їх гострої нестачі.
Життя громади напряму пов’язане з діяльністю Компанії. Знаковим є те, що працівники підприємства готові вже, починаючи з місцевого рівня розвивати промисловість і громаду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *