Тендерні закупівлі ТОВ «ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «ПОЖМАШИНА»

Вітаємо Вас як потенційного учасника тендерних процедур, які проводить ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА». Наше підприємство додержується принципів протидії будь-яким формам корупції та дотримується лише етичних норм у взаєминах із партнерами. Наша головна мета – це побудова довгострокового та взаємовигідного співробітництва з постачальниками згідно зі світовими діловими стандартами.

Починаючи з листопада 2016 року, ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА» здійснює вибір постачальників і підрядників в рамках тендерних процедур за допомогою електронного майданчика «SmartTender.biz», який є учасником електронної системи державних закупівель «ProZorro». Система «SmartTender.biz» дозволяє здійснювати торги в електронному вигляді як найбільш ефективній та прогресивній формі закупівель.

Інформацію про всі актуальні поточні закупівлі, які проводяться ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА», наведено нижче. Якщо ваша компанія бажає брати участь у закупівлях, які проводяться ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА», але не акредитована на майданчику «SmartTender.biz», необхідно пройти процедуру акредитації, яка надасть можливість безперешкодної участі в усіх наступних торгах, що здійснюються нашою компанією.
Із правилами проходження реєстрації та користування електронним майданчиком «SmartTender.biz» ви можете ознайомитися на сайті цієї компанії, посилання на який розміщене нижче.
Усі виниклі питання та пропозиції щодо проведення закупівель підприємством ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА» ви можете надсилати на адресу електронної пошти snabpml@gmail.com.