Чому зерновозу не потрібно заїжджати у поле?

Давайте поглянемо на це відео. Що ми тут бачимо?

Абсолютно типовий початок трудового дня водія, зерновоз якого виходить в поле для забору зернових від комбайну. Кожного ранку водій просто вимушений здійснювати продування повітряного фільтру, очищаючи від пилу, який накопичився за минулу зміну.

Такі маніпуляції шкодять фільтру, адже він складається з «ворсинок», які власне і затримують пил, а під час регулярного обдуву потужним струменем повітря вони поступово знищуються. Здатність фільтру затримувати пил істотно падає і, зрештою, доводиться купувати новий, втім його теж чекає подібна доля. Окрім того, експлуатація будь-якого вантажного автомобіля, яка передбачає регулярні виїзди в поле, значно зменшує тривалість його служби. Автомобіль зношується і потребує все частіших ремонтів. Особливо це небажано в «гарячу» для аграріїв пору –  жнива.

Отож, маємо лише два варіанти розвитку подій – рідше «продувати» повітряний фільтр, але тоді вантажівка буде втрачати в потужності двигуна, або ж «продувати» щоразу перед виходом в поле, однак в такому випадку «ворсинки» швидко зносяться і пил буде потрапляти просто у двигун.

Чесно кажучи, обидва варіанти так собі, бо жоден з них не щадить автомобіль і рано чи пізно він просто перестане нормально працювати.

Та маємо інший шлях – не заходити в поле на зерновозах! Нехай автомобіль чекає завантаження на краю поля, а вивантаження зерна від комбайну здійснюється в бункер-накопичувач перевантажувальний перевіреної вітчизняної  марки «Egritech»

Чому варто обрати для роботи в полях саме бункери-накопичувачі?  Давайте розберемося – якщо зерновоз в поле не заходить, то має бути техніка, яка забере урожай від комбайну. Погодьтеся, «ганяти» комбайн по полю – це не просто втрачати дорогоцінний час, ущільнювати грунт, а ще й втрачати кошти. Комбайн – це техніка, створена для безперервного збору урожаю, яка може і має вивантажуватися в русі, не зупиняючись для вивантаження внутрішнього бункера. Часті зупинки ведуть до передчасного зносу деталей комбайну та й в цілому небажані при експлуатації техніки такого виду.

Отож маємо єдиний правильний вихід – придбати бункер-накопичувач перевантажувальний. Що він нам дає?

  • Близько 30% заощадження часу під час збору зернових
  • Безперервну роботу комбайну
  • Оперативний вивіз урожаю до зерновозів, що чекають на краю поля
  • Збереження зерновозів від експлуатації в екстремальних умовах

Детальніше за посиланням https://egritech.org/uk/chomu-zernovozu-ne-slid-yihaty-v-pole/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *