Показали народним депутатам Верховної Ради України мультиплікативний ефект

10 листопада в виробничі потужності Компанії відвідали народні депутати Верховної Ради України, члени комітету з питань економічного розвитку, керівники підприємств Чернігівщини, генеральний директор Федерації роботодавців України, а також депутати Прилуцької районної ради.
Під час проведення екскурсії Генеральний директор Олег Авер’янов звернув увагу гостей на нове обладнання та інноваційні розробки. Зокрема, відвідувачам було продемонстровано:
✅ оновлення основних засобів в результаті інвестиційної програми 2016-2021 років
✅ новітні пожежні автоцистерни 🚒, які виготовляються згідно цьогорічного технічного завдання ДСНС України🇺🇦
✅ сільськогосподарську техніку для ТМ EGRITECH, розвиток якої став можливим за рахунок підтримки державою аграріїв України🇺🇦

Народні депутати України, під час візиту на наш завод та інші підприємства, ще раз мали нагоду пересвідчитися, яким важливим є законопроект про локалізацію №3739 і побачити як насправді відтворюється мультиплікативний ефект. Ми продемонстрували:
1️⃣ якщо необхідні нам комплектуючі виробляються в Україні, то ми їх використовуємо. Як приклад: сенсорні панелі від ПрАТ “ТЕРА” та інші.
2️⃣ роботизований зварювальний комплекс від “ТЕХВАГОНМАШ”, на якому нами виробляється велика кількість зварювальних операцій.

Наприкінці зустрічі всі гості мали нагоду посидіти за кермом нового пожежного автомобіля, який вже зовсім скоро заступить на бойове чергування в ДСНС УКРАЇНИ!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *