Міжнародна виставка SIMA 2017

У Парижі з 26 лютого по 02 березня 2017р. проходила міжнародна виставка SIMA 2017, де представники провідних компаній у сфері сільгосптехніки і тваринництва продемонстрували свої кращі досягнення.

Міжнародне бізнес-шоу сільськогосподарської галузі SIMA в Парижі проходить кожні два роки. Виставка має успіх вже більше 80 років. Учасниками бізнес-шоу SIMA в Парижі являються провідні представники галузі : кращі фахівці і виробники сільськогосподарської техніки і устаткування, кормів, насіння, добрив, засобів захисту рослин.

З метою налагодити нові контакти і обмінятися досвідом з актуальних питань проектування, виробництва, експлуатації сучасної сільськогосподарської техніки цю виставку відвідали провідні фахівці нашого підприємства : в процесі безпосереднього спілкування з представниками і керівництвом провідних світових виробників СГТ, запчастин і комплектуючих був напрацьований пакет планованих замовлень і заходів по впровадженню на нашому підприємстві передових технологій виробництва СГТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *