Зварювальник – професія життя!

Підприємство 🏭працює та розвивається тоді, коли кожен працівник🧑‍🔧👨‍🏭👩‍💼 вкладає в роботу свої знання, досвід та уміння. Працює на перспективу, розуміє значимість своєї роботи.
В Компанії є такі люди! Один з них – електрозварник ручного зварювання 👨‍🏭 Микола Михайлович Кондратенко. Працює на виробництві з 1983 року.

Прийшов відразу після школи 👨‍🦰, не маючи жодних спеціальних навиків, окрім одного – бажання працювати. Спочатку був слюсарем з механоскладальних робіт, а після служби в армії, почав придивлятися до роботи зварювальників. Спробував. І стало виходити❗️

З 1993 року Миколу Михайловича перевели зварювальником👨‍🏭. З того часу він свій вибір не змінював – зварювальний апарат став його надійним супутником.
Сьогодні Микола Михайлович працює електрозварювальником ручного зварювання в заготівельно – зварювальному цеху. Його досвід та старанне виконання робіт, бажання поділитися знаннями гідні наслідування!

«З підприємством 🏭 пов’язане все моє життя, молодим 17 річним хлопцем я прийшов сюди, відслужив в армії і знову повернувся. Спочатку був учнем, та швидко став працювати самостійно. Виробництво мені подобалося. Особливо цікавою видалася робота зварювальника 👨‍🏭. Я став пробувати, вчитися.

Робота ця потребує багатьох знань ℹ️. Треба розумітися на властивостях металів, які підлягають обробці, принципах дії електрозварювальних машин, апаратів для дугового зварювання, газозварювальної апаратури та ще багато чого.

Про своє рішення я жодного разу не шкодував. Професію мою люблю❤️ і молодим зварювальникам завжди говорю, що це не просто робота, а свого роду мистецтво!
Зробити гарний, надійний, витончений зварювальний шов – непросто! Однак до цього потрібно прагнути. Якісне зварювання важливий елемент випуску якісної продукції 🚒🚒🚒.» – говорить Микола Михайлович

Окрім того, Микола Михайлович ще має й відмінне захоплення – футбол ⚽️!
Він капітан збірної команд двох цехів, на минулих змаганнях його команда виграла перехідний трофейний кубок 🏆 Він може згуртувати людей, додати їм командного духу, надихнути на перемогу.

Своєю грою та запалом💪 він підбадьорює і гравців, і вболівальників.
Пишаємося 😊 працівниками, які відповідально виконують свою роботу, «хворіють» виробництвом, допомагають молоді освоювати професії!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *