Підтримка законопроекту про локалізацію виробництва

26 червня у Львові на заводе Електрон Федерація роботодавців України провела презентацію законопроекту про локалізацію виробництва. Локалізація виробництва – це нові заводи та технології, висока додана вартість, робочі місця.

Автори та ініціатори законопроекту про локалізацію кажуть: Україна в розпал економічної кризи, спричиненої коронавірусом, не має можливостей “залити грошима” свою економіку за прикладом західних країн чи Китаю. Але ми можемо вимагати, щоб товари, які закуповує держава, були принаймні частково виготовлені в Україні. Тим самим створювати ринок для тих компаній, які готові розвивати виробництво у нас.
Заступники голови комітету ВРУ з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський та Роксолана Підласа розповіли, що законопроект пропонує запровадження нового критерію оцінки тендерних пропозицій “локалізація виробництва”. Спрощено – це те, скільки складових у витратній частині створення тієї чи іншої техніки у сфері машинобудування “родом з України”.

Планується, якщо законопроект про локалізацію виробництва стане Законом України, відбуватимуться звіти:

🔹 скільки робочих місць збережено, скільки робочих місць створено,
🔹 які нові технології зайшли в Україну,
🔹 скільки податків було сплачено.

Українській промисловості не потрібна підтримка, їй потрібна державна політика, яка є у всіх цивілізованих країнах світу.

СЕО Компанії “Пожмашина” Олег Аверьянов підтримав цей законопроект у своїй доповіді!
У спічі він розповів, про важливість локалізації при виробництві пожежно-рятувальної техніки в Україні, про механізми створення робочих місць та ефект, який отримає держава.

 

#люди #пожмашина #ДСНС #машинобудування #україна #інновації #технології #ладан #завод #ФРУ #локалізація #закон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *