Енергоефективність Компанії справа планомірна – ПОЖМАШИНА

Енергоефективність Компанії справа планомірна

Проблема ефективного використання енергоресурсів набирає обертів не лише в Україні, але й в цілому світі . Промисловість, як найбільш енергозатратна галузь, найпершим чином потерпає від браку ресурсів та знаходить ефективні шляхи їхнього збереження, раціонального та повторного використання.
Експерти в галузі енергоефективності стверджують, що будь-яка будівля втрачає найбільше тепла саме через вікна та стіни. Тому заміна вікон на енергоефективні та утеплення фасадів – це must have для всіх комерційних будівель.Наступний крок – це модернізація системи опалення. Сучасні технології дозволяють не тільки повністю замінити систему опалення, але й оновити вже наявну, переобладнавши з газового на органічне паливо.

Наша Компанія, розуміючи всю відповідальніс ть ощадливого використання ресурсів, планомірно впроваджує енергоефективні заходи вже кілька років поспіль.
Директор з технічних питань Геннадій Калугін розповів, як в Компанії відбувається процес запровадження енергоефективних заходів.

« В першу чергу, ми розпочали модернізацію виробничих будівель.
Перший цех, що став енергоефективним – це механічний. Тут відбулася заміна вікон, утеплення фасаду, повністю замінена система опалення, встановлення ролетних дверей, які більш герметичні та набагато краще зберігають тепло. В зимовий період температура повітря прогрівається до +25 °C, при цьому опалення відбувається виключно природним паливом.
Потім утеплили, замінили вікна та частково встановили ролетні двері в заготівельно-зварювальному та складально-фарбувальному цехах, в майбутньому плануємо замінити і решту дверей.

Це дало змогу не тільки зменшити енергозатратність виробництва, але й сприятливо вплинуло на навколишнє середовище.
Наступним кроком стало утеплення фасадів, заміна вікон та модернізація системи опалення управлінських приміщень. Тут також є помітні результати і по збереженню ресурсів і по комфортному перебуванню людей на робочих місцях.

Окремим проектом іде встановлення світлодіодного освітлення по всіх приміщеннях підприємства – виробничих, управлінських та допоміжних. Щомісяця ми замінюємо певну кількість лампочок, згідно наміченого плану. Разом з освітленням у допоміжних приміщеннях встановлюються і датчики, реагуючі на рух.
У цехах планується встановлення сутінкових датчиків, що реагують на ступінь освітленості приміщення.

Таке освітлення дає змогу не лише зменшити щомісячне споживання електроенергії, але й повністю виправдовує затрати. Окупність, як правило, не перевищує 2 років.
В цілому, цей напрямок в Компанії розвивається, наші працівники брали участь у пілотному німецько-українському проекті присвяченому ефективному енергозбреженню, в рамках якого відбувалася підготовка фахівців за курсом EUREM «Європейський енергоменеджер»

Наші плани далекоглядні. Ми маємо на меті підвищити енергоефективність ливарних, інструментального та ремонтного цехів, зменшити затрати на освітлення приміщень всіх приміщень, а також запровадити рекуперацію ресурсів, де це буде можливо»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *