Допомога людям, як покликання життя

Чомусь так склалося, що ще донедавна праця медика не вважалася чимось особливим – звичайна собі робота, як сотні інших. Та під час пандемії, ми поглянули на наших медичних працівників зовсім іншими очима. І звичайні люди стали для нас справжніми борцями. Та, насправді, вони завжди такими були. Змінилося лише наше ставлення. Тепер головне не втратити це розуміння ні нам, ні державі вцілому.

Вже 35 років у нас в Компанії працює Тетяна Віленівна – наша медична сестра та янгол-охоронець, за сумісництвом. Так легко, але відповідально і професійно, вона надає допомогу всім, хто її потребує.

За тривалий трудовий шлях було багато чого побачено, зроблено та пережито разом з підприємством. Та в одному ніколи не сумнівалася наша Тетяна Віленівна – фах вона вибрала правильно! Працювати з людьми і допомагати їм – це покликання.

«Було багато чого в роботі – і працювали у дві зміни, втомлювалися, і травми у працівників траплялися, та й просто нездужання. Бути медичною сестрою, та ще й на такому великому підприємстві велика відповідальність. Однак я ніколи не шкодувала про свій вибір. Щаслива з того, що працюю тут і моя робота приносить користь людям» – так говорить наша медсестра.

Пані Тетяна має двох дорослих синів, якими безмежно пишається та цілу домашню оранжерею квітів, частина яких оселилася у її робочому кабінеті. Помітно, що квіти її теж «люблять», бо віддячують своєю красою та цвітінням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *