Привітання працівників з нагоди Дня машинобудівника

Сьогодні працівників підприємства вітали СЕО Компанії Олег Авер’янов та голова Прилуцької РДА Геннадій Луценко з нагоди наступаючого свята – Дня машинобудівника 🚒
Грамоти і подяки від Компанії, Прилуцької РДА та Чернігівської ОДА отримали фахівці різних відділів та структур підприємства.
Олег Авер’янов, вітаючи працівників зазначив:
«Сьогодні я вітаю кожного працівника Компанії з професійним святом. Кожен з нас вносить свій внесок у розвиток підприємства та машинобудування в Україні 🇺🇦  Це наші автомобілі 🚒 рятують життя людей і збирають врожаї, це наша техніка стоїть на варті збереження військових об’єктів і бере участь у святкових парадах! Я дякую 🤝 кожному з вас за професіоналізм, відданість справі та майстерність!»
Окремою грамотою 📑 голова Прилуцької РДА Геннадій Луценко нагородив весь колектив Компанії🏭 та підкреслив наступне : « ТОВ «ПК «Пожмашина» – не просто бюджетоутворююче підприємство, це флагман Прилуцького району і Чернігівської області, та й цілої України в галузі машинобудування. Я бачу, що ваш колектив все робить разом. Ви працюєте, відпочиваєте, вакцинуєтеся – все це ви робите спільно! Пишаюся тим, що підприємство такого рівня живе, розвивається і працює у нас на Прилуччині»
Дякуємо 😊 за привітання!
Ми працюємо, щоб розвивати Україну 🇺🇦!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *