Четверта всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція «КАЙДЗЕН – малими кроками до великого успіху»

Представники ТОВ “ПК ”ПОЖМАШИНА”  на чолі з Генеральним директором Борщом О.Б. прийняли активну участь в Четвертій всеукраїнській КАЙДЗЕН-конференції «КАЙДЗЕН – малими кроками до великого успіху», що відбулась 14-16 листопада 2017р. в м. Києві.

«Ми робили те, чого не робили інші. Ми стали лідерами, інші слідують за нами»

 

 

kaizen word ru

Цей девіз Четвертої всеукраїнської КАЙДЗЕН-конференції «КАЙДЗЕН – малими кроками до великого успіху»вибраний неспроста. Рух КАЙДЗЕН в Україні з’явилося відносно недавно в порівнянні з іншими країнами. І справедливо буде визнати, що цей девіз якнайкраще можна порівняти з Японією – батьківщиною філософії постійного вдосконалення. Вперше ця філософія була застосована в ряді японських компаній в період відновлення японської економіки після Другої світової війни. У той період промисловість Японії перебувала в плачевному стані. Щоб підняти виробництво потрібно було чимало коштів і зусиль. Компанія Toyota була однією з небагатьох, хто зміг вистояти, піднятися і процвітати. Саме в стінах цього підприємства зародилося більшість методів філософії КАЙДЗЕН. США зіграли важливу роль в цьому процесі, що пізніше обернулося не на їхню користь, коли Японія почала заходити на американський ринок з товарами кращої якості за нижчою ціною. Як розповідають самі японці, ніхто в них не вірив в той момент. І що зараз? Залишається тільки слідувати за лідером.

А якщо повернутися до нашої країни, то вже можна сміливо говорити про компанії-лідерів, які незважаючи ні на що почали наполегливо застосовувати методику КАЙДЗЕН і зараз стали лідерами в своїх галузях. І мета нашої конференції – поділитися з усіма досвідом лідерів, дати рекомендації щодо успішного застосування інструментів КАЙДЗЕН і показати на реальних прикладах, що все можливо і компанії дійсно отримують колосальні вигоди, стаючи на КАЙДЗЕН-шлях.

 

 ◊ ФОРМАТ КАЙДЗЕН-КОНФЕРЕНЦІЇ ◊

 

Перші два дні – паралельна робота в двох залах за напрямками Виробництво і Послуги. У ці дні на вас чекають:

 

– доповіді безпосередньо від практиків впровадження КАЙДЗЕН;
– доповіді від практикуючих консультантів по інструментах КАЙДЗЕН і суміжних методиках, які в сукупності дають ще кращі результати;
– практичні кейси із застосування методик постійного вдосконалення;
– дискусії, на яких можна буде обговорити питання, що стосуються впровадження КАЙДЗЕН, і спільно виробити практичні рішення;
– японська атмосфера;
– цікаві майстер-класи для кращого пізнання японської культури;
– розіграш призів для найактивніших учасників конференції.

 

Третій день – за бажанням і можливо вибрати:

 

КАЙДЗЕН-ТУР

Відвідування компаній, що успішно застосовують філософію КАЙДЗЕН, які свого часу робили те, що не робили інші, а тепер інші слідують за ними.

КАЙДЗЕН-ТРЕНІНГ

Практична робота із застосування певних методик постійного вдосконалення окремо для представників Виробничої сфери і сфери Послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *