41 АЦ в 9 регіонів України

Автомобильные цистерны

Наймасштабніша передача пожежних автоцистерн за останніх 25 років!!! Сорок один автомобіль одразу в дев’ять регіонів України! Ми щиро вдячні за високу оцінку роботи нашого колективу, адже докладаємо максимальних зусиль для виробництва якісної продукції.

  Арсэен Аваков и Николай Чечеткин   20 грудня поточного року на базі ДСНС у Вишневому, що на Київщині відбулася масштабна передача 41 автоцистерни, виробництва Компанії «Пожмашина», регіональним підрозділам ДСНС України. Урочиста церемонія передачі здійснювалася за участю Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Голови служби з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна. Сертифікати на отримання сучасної техніки отримали 9 областей – Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Львівська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська. Вже зовсім скоро 41 автоцистерна буде розподілена в бойовий розрахунок державних пожежно-рятувальних частин і стоятиме на варті збереження життя та майна громадян України.

Головним здивуванням свята стали рівненські вогнеборці-стронгмени, які на початку відкриття церемонії продемонстрували вправу «Тракпул» : парна тяга пожежного автомобіля на відстань 15 метрів, вагою 14 тон!

Цього року Державна служба з надзвичайних ситуацій України загалом отримає 125 одиниць пожежно-рятувальної техніки. Відбувається поступове оновлення автопарку рятувальників.Автомобильные цистерны
Закінчилася офіційна частина заходу ознайомленням працівників ДСНС з основними технічними можливостями нових автоцистерн. Нам, як виробникам , надзвичайно приємно, що їх вразили можливості нашої техніки.
Компанія «Пожмашина», з усією відповідальністю та максимальним розумінням потреб служби з надзвичайних ситуацій ставиться до виробництва пожежних автомобілів. Потужності Компанії, її інтелектуальний та виробничий потенціал, повністю задіяні під час виконання державних замовлень, тому передача пожежних автомобілів регіональним підрозділам ДСНС для нас також свято. Ми глибоко переконані, що наші автоцистерни, гідно виконуватимуть покладені на них функції та стануть незамінними помічниками надзвичайників.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *