Представники Головного управління ДСНС України у м. Києві в гостях у Компанії

Maindirectorate6

Представники Головного управління ДСНС України у м. Києві на чолі з начальником управління Андрієм Ватоліним сьогодні відвідали нашу Компанію, щоб познайомитися з виробництвом та поспілкуватися з керівництвом підприємства.

СЕО Компанії Олег Авер’янов зустрів гостей та провів екскурсію виробничими потужностями, розповідаючи про технологічні можливості та процес оновлення обладнання, який триває на підприємстві протягом останніх кількох років.

Представники управління також відвідали конструкторський відділ, де ознайомилися із процесом розробки пожежного автомобіля.

Андрій Ватолін відмітив, що Київський пожежно-рятувальний гарнізон має надзвичайний досвід ліквідації надзвичайних ситуацій в умовах мегаполісу. Сучасна пожежна машина для міст-мільйонників повинна бути спроектована з урахуванням наявних особливостей.

Фахівці Компанії запевнили, що готові до проектування машини саме під потреби київських рятувальників враховуючи їх досвід та особливості районів виїзду кожної пожежної частини. І, на додачу, продемонстрували процес розробки машини від ідеї до готової 3D моделі.

По завершенню екскурсії гості ознайомилися з презентацією про Компанію.

Запрошуємо до нас всіх зацікавлених. Ми відкриті для спілкування!

Maindirectorate5 Maindirectorate4 Maindirectorate3 Maindirectorate2 Maindirectorate1 Maindirectorate

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *