Школа майстрів – навчання триває

«Персонал Компанії потрібно навчати, давати можливість розвиватися та постійно працювати над саморозвитком та підвищенням свого професійного рівня» – таке бачення дирекції нашої Компанії!
Слухачі Школи майстрів завзято продовжують навчання , адже тема дуже важлива… Сьогодні директор по персоналу Олег Озеров розповідав і про посадові інструкції, і про положення про відділи, і про такі важливі Стандарти!!!
Також генеральний директор Олег Борщ знайшов час в своєму напруженому розпорядку і активно поспілкувався зі слухачами! Особливу увагу було приділено відгукам пожежних у соціальних мережах. Майстри повинні прислухатися до конструктивної критики користувачів, що постійно вдосконалювати ергономіку, властивості та якість продукції, що виробляється.

One Comment

  1. Сергій

    Процес навчання спрямований на персональну перепідготовку майстрів, підвищення їх кваліфікації та ефективності організації діяльності на виробничих ділянках.

    «Майстер є для будь-якого промислового підприємства ключовою фігурою. Саме від майстра залежить, наскільки добре підприємство буде виробляти свій продукт, наскільки ефективно будуть працювати люди. Коло обов’язків майстра широкий – він повинен вміти управляти людьми, чітко ставити перед ними завдання і домагатися розуміння ними поставлених цілей, забезпечувати якість продукції та ефективність операцій на робочих місцях, знижувати витрати ділянки і розбиратися в правових питаннях ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *