Фінал футбольного турніру

Team1

Вечір п’ятниці пройшов в Компанії пройшов під гаслом :« Пожмашина» за спорт і здоровий спосіб життя! » Чому ? Бо у нас відбувся фінал футбольного турніру! Ви навіть уявити собі не можете наскільки захопливим та видовищним був матч за першість! По напруженості моментів та щирій підтримці вболівальників аж ніяк не поступався іграм професійних команд.
За право володіти перехідним кубком змагалися команда заводоуправління та збірна команда складально-фарбувального та заготівельно-зварювального цехів. Боротьба була настільки запеклою, що вирішити хто ж саме стане переможцем в основний час не вдалося. За рішенням суддів матчу була призначена серія пенальті. Ось тут удача (а можливо і не тільки це стало причиною) посміхнулася збірній команді цехів. Матч було виграно з рахунком 3:1. З чим ми щиро вітаємо переможців! Так тримати хлопці!
Кубок переможцям, а також грошові премії всім командам-учасницям, від імені Компанії вручив директор по персоналу Олег Озеров та голова ради трудового колективу Катерина Кифоренко.
А поки тривав матч, вболівальники активно готувалися до святкування! Тому по закінченню гри всіх частували смачною кашею та щиро вітали один одного.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *