Футбольний турнір у розпалі

Футбольні баталії тривають ! Минулої п’ятниці відбувся матч між командою складально-фарбувального та заготівельно-зварювального цехів і командою механічного цеху. Справжні пристрасті вирували на футбольному полі! Хлопці так завзято грали, що не вболівати за них було просто неможливо ! Шквал позитивних емоцій та захоплення від гри отримали всі без виключення !
Матч закінчився перемогою збірної команди складально-фарбувального та заготівельно-зварювального цехів з рахунком 5:1. Але це ще не кінець! Чекаємо на завершення турніру  вже цієї п’ятниці. Протистояння обіцяє бути цікавим!

 

 

 

2 Comments

 1. Сергій

  Римська імперія
  Улюбленим видом тренувань у Римських легіонерів були битви за м’яч. Найвідомішим видом був «гарпаст», ні чим не відрізнявся від «битви за м’яч». Стародавні гри з м’ячем можна порівняти з сучасними «жорсткими» іграми – американським футболом і регбі, де грають і руками і ногами.

  лицарська Англія
  За часів лицарів в Англії була сама схожа гра до сучасного футболу, під назвою «сула». Суть гри була в тому, щоб забити шкіряний м’яч набитий соломою в міські ворота, а команда суперників захищала їх. Ці ігри неодноразово забороняли, бо часто справа доходила до сварок, бійок і травм.

  Італія XV століття
  Близько 1500 року в Італії увійшла в моду гра під назвою «кальчио». Багатії виставляли своїх слуг і ті боролися один з одним за м’яч. У «кальчио» була присутня своєрідна форма, тому що слуги носили уніформу, яку їм видавали панове. Ця гра в порівнянні з іншими була більш мирна. У «кальчио» грали в основному на ринкових площах. Ігрове поле обгороджували, а замість воріт по сторонам ставили намети. Тоді вже існували суди і деякі правила, грати можна було ногою і кулаком.

  Англія XIX століття
  Приблизно в 1840 році учні англійських приватних шкіл придумали гри, що нагадують сучасний футбол. У 1863 році була заснована перша футбольна асоціація в світі. З тих пір з’явилися правила, що забороняють брати м’яч в руки і затримувати суперника.

  Перший футбольний чемпіонат відбувся в Англії. У 1871 році асоціація провела футбольний кубок під назвою «Челендж Кап». А в 1872 році був проведений перший міжнародний футбольний матч: Англія зіграла з Шотландією. Матч закінчився з рахунком 0: 0

 2. Сергій

  Історія футболу – коли і де з’явився футбол, хто придумав?
  Автор: Sergij – Здоров’я, харчування, спорт.

  Історія футболу? На це питання точної відповіді немає! Але вперше з’явилася гра з ногами і м’ячем в Китаї. Три тисячі років тому одну з найвідоміших ігор називали Цу Чю ( «штовхати ногою»), вона входила в обов’язкову програму фізичної підготовки солдатів. Ще ігри нагадують футбол були в Греції близько двох з половиною тисяч років тому, під назвою «битва за м’яч». Зрозуміло, що гра була грубою, подібна боксу або боротьбі. Як точно велася гра не відомо, але вона також була частиною фізичної підготовки солдатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *