Стратегічна сесія 2020 – цілі сформовано, рухаємося далі!

Переважна більшість процвітаючих компаній світу говорять про стратегічну сесію як про найбільш ефективний інструмент визначення стратегічних цілей бізнесу та розробки плану тактичних дій для їхньої реалізації.
Перелік питань, які обговорюються під час стратегічних сесій, досить обширний. Як правило вони стосуються:
  • розвитку компанії в довгостроковій і середньостроковій перспективі;
  • пріоритетів на найближчий рік;
  • розробки функціональних стратегій – HR, виробництва, продажів, маркетингу, фінансів;
  • розробка корпоративних цінностей і моделей компетенцій.
Цьогорічна стратегічна сесія в нашій Компанії – це триденний марафон, де СЕО Олег Аверьянов спільно з top management та middle managers підприємства, крок за кроком, розробляли стратегію дій підприємства на найближчий рік.
Проведення стратегічної сесій вкрай важливе, особливо в період кризи. Адже необхідно чітко обрати вектор дій Компанії, сформувати критично важливі цілі (КВЦ) та систему випереджуючих показників для їхнього досягнення. Головне завдання таких заходів – керівник кожного рівня Компанії повинен зрозуміти та довести до своєї команди, що Компанія живе та розвивається тільки в тому випадку, коли кожен щоденно працює над тим, щоб досягнути КВЦ.
За результатами сесії всі важливі цілі було обговорено та визначено шляхи їхнього досягнення. Маємо над чим працювати і чого прагнути, тому не зупиняємося, а рухаємося далі !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *