Результати дослідження

Feeding

Поговоримо про дослідження!
Нещодавно ми провели опитування та не показувати його результати. Це дивно.

Посилання (лінк) на анкету було надане на сторінці Компанії «Пожмашина» та профільних групах Fb. Всі бажаючі могли прийняти участь. Також серед учасників опитування, після його закінчення було, проведено розіграш сувенірів від «Пожмашини».

У опитуванні прийняло участь 134 респондента. На питання «Шасі якого виробника Ви би пропонували використовувати для створення пожежної машини з обсягом вогнегасних речовин 8м3?» було отримано 104 відповіді від респондентів. Ми ніяк не обмежували, тому кожен міг обрати декілька варіантів марок шасі.
На діаграмі ви бачите розподіл переваг по брендам автовиробників серед тих, хто давав відповідь на запитання.
Найбільшу лояльність серед опитаних має MAN. Це зрозуміло: машини цього виробника дуже розповсюджені в Україні, особливо у вантажних перевезеннях.
Здивуванням для нас стала низька лояльність до Renault. Адже їх вантажівки теж розповсюджені та гарно себе зарекомендували. Тож можете у коментарях залишати відповідь «Чому не Renault?».
Також не очікували, що лояльність до КРАЗу и КАМАЗу буде практично однаковою. КРАЗ – єдиний в нашій країні виробник шасі, а КАМАЗ – імпорт. Але, як виявилось, що є певна категорія, хто бажав би бачити КАМАЗ.
Scania, Mersedes – не високий, скажімо так, показник. Напевно, потенційні споживачі порахували вартість експлуатації. Якщо це не так – пишіть в коментарі!
Несподіванка, це результат IVECO та Tatra, адже шасі цих марок дуже популярні в Європейських країнах для виготовлення пожежних машин.
DAF та Volvo – найменш розповсюджені шасі для виготовлення пожежних машин, але як вантажівки, ці машини зарекомендували себе надзвичайно гарно.
МАЗ – несподіванок для нас не має зовсім. Цей бренд аналогічний КРАЗу, але КРАЗ тримається на патріотизмі, а з КАМАЗом, саме в цьому сегменті це шасі ще не зрівнялось.
Що далі? Тепер нам більш зрозумілий вибір марки шасі для АЦ-8. Ми також продовжимо практику проведення Інтернет-опитувань та сподіваємось, що раз від разу все більше пожежних-рятувальників будуть приймати участь у них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *