Пожежний автомобіль для об’єднаної громади

AC-442A

В лютому місяці цього року ми передали Авангардівській об’єднаній територіальній громаді нашу нову, вдосконалену в 2018 році, АЦ-5-40 (5309)-442А. Сьогодні вона заступила на бойове чергування в Центрі безпеки громадян. За словами замовника, наявність саме цієї автоцистерни дозволить швидко та оперативно надавати допомогу при надзвичайних ситуаціях в громаді, а не очікувати на основні сили ДСНС. AC-442A1 Замовнику було запропоновано найкращий варіант пожежної машини умов сільської місцевості з безводними районами та, одночасно, з наявними дорогами державного значення.
Дана модель є повнопривідною, з колісною формулою 4*4.2. Вона оснащена потужною лебідкою Runva EWB20000 з тяговим зусиллям на 9 тон. Саме така йде в комплектації до АЦ 4-60 (530927)-515М, яка постачається нами в частини ДСНС протягом 2017-2018 рр., та відмінно зарекомендувала себе при самовитягуванні, витягуванні інших автомобілів та усуненні перешкод. Аварійно-рятувальний інструмент WEBER, яскрава світлосигнальна балка з фарою-шукачем, безпечна підніжка для роботи водія з насосом, зручний доступ до відсіків – основні, але далеко всі переваги АЦ-5-40 (5309)-442А.
Створення об’єднаних територіальних громад – це майбутнє України ! Ми дуже пишаємося тим, що саме наша техніка стає на їх захист.
Візьміть собі на озброєння вдалий приклад Авангардівської об’єднаної територіально громади, яка не чекає на покращення, а створює його сама!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *