Охорона праці – важливий аспект роботи Компанії

ohoronapraci

За оцінками Міжнародної організації праці, щорічно на виробництві відбуваються мільйони нещасних випадків, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів. Кожного дня в світі помирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб.

Наша Компанія, найбільший в Україні виробник протипожежної та сільськогосподарської техніки, до питання безпеки праці ставиться вкрай відповідально. Сьогодні у нас відбувся День охорони праці ! Програма заходу була побудована креативно – працівникам показувалися відеоролики, які не нав’язливо і в той же час доступно показували як саме необхідно дотримуватися правил безпеки праці, а також пожежної безпеки. 

zavod 4

Працівники, які не порушують цих правил під час виробничого процесу, були нагороджені грамотами.
Головна цінність Компанії – це її люди! Безпека їхнього життя та здоров’я надзвичайно важлива! Тому на підприємстві цьому питанню приділяється особлива увага та контроль. З урахуванням специфіки того чи іншого робочого процесу розробляються відповідні інструкції, приписи, правила з техніки безпеки, вводиться систематичний інструктаж працівників і всього персоналу.
Головний заклик сього
днішнього заходу – дотримуйтесь правил з техніки безпеки завжди! Це збереже ваше життя та здоров’я на довгі роки ! І пам’ятайте – вдома на вас чекають!!!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *