Навчаємо персонал – розвиваємо Компанію!

Ми розуміємо, що ефективна робота Компанії в динамічному та жорсткому конкурентному середовищі залежить від багатьох чинників. Підприємство має бути готовим до будь-яких потрясінь. Запорукою такою готовності є кваліфіковані працівники, які володіють не лише основними фаховими навиками, але й загальною культурою, стратегічним мисленням та ерудицією.

Щоб планувати майбутні перспективи Компанії, насамперед потрібно найкращим чином використовувати потенціал свого персоналу.
Системне навчання в нашій Компанії діє віддавно. Карантин та пов’язані з ним вимушені «канікули» внесли свої корективи у всі процеси Компанії . Однак дали можливість поглянути на багато питань під іншим кутом, зрозуміти на що в першу чергу потрібно звернути увагу.

Саме тому у нас зараз відбуваються паралельно 4 навчальні курси, кожен з яких спрямований на розвиток та поглиблення знань наших працівників. Це ефективна робота в системі ERP,поглиблення знань, отриманих під час внутрішнього навчання в «Школі майстрів» та вдосконалення своїх знань та вмінь керівника, пошуки правильного підходу до спілкування з підлеглими, створення міцної злагодженої команди.

Навчальні програми покликані поглибити знання top management, middle management, а також працівників виробничих потужностей Компанії.

Навчаючи працівників – розвиваємо Компанію!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *