Курсанти ЧІПБ ім.Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідали нашу Компанію

Cherkasy

Курсанти п’ятого курсу, а також викладачі ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відвідали нашу Компанію, щоб ознайомитися з технологічним процесом виробництва сучасної протипожежної техніки.
Знайомство з підприємством розпочалося з конструкторського відділу, де курсанти активно поспілкувалися з головним конструктором, почули та побачили як відбувається процес моделювання техніки. Після чого відвідали виробничі потужності Компанії та змоги прийняти участь у випробуванні насосного модуля пожежного автомобіля.
Поки майбутні рятувальники знайомилися з виробництвом, викладачі інституту спільно з топ-менеджментом Компанії обговорювали нашу ініціативу. Ми, як виробники протипожежної техніки, говоримо зараз про посилення співпраці з науково-навчальними закладами України у сфері цивільного захисту з метою розробки та впровадження інновацій, які дозволять удосконалити або створити принципово нові зразки техніки.
Представники інституту вже мають нові ідеї та задуми, якими вони і поділилися під час обговорення. Тож чекаємо на їхню реалізацію.

Наша техніка створюється спеціально для вас!

Cherkasy4 Cherkasy3 Cherkasy2 Cherkasy1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *