Грамота Верховної ради України

Грамота_Борщ_О_Б

Надзвичайно пишаємося нашим Олегом Борисовичем!
Ось уже 10 років він щоденною самовідданою працею показує приклад нам усім. Його робочий день починається ще вдома, на світанку, з ранкового чаю, коли він подумки розписує свій посекундно завантажений день. Чому саме вдома ? А тому що, як тільки його нога ступає за поріг Компанії, він не сідає за стіл в кабінеті. Він йде на виробництво, туди, де народжуються наша техніка. Не так легко ставити на ноги вітчизняне машинобудування!Скрізь потрібно встигнути: і з документами розібратися, і у виробничий процес зануритися, і наради провести, похвалити, де потрібно або й сказати своє тверде слово, без цього ніяк. І ось так щоденно…
Не вмістити його робочий день у звичний 8-годининий графік, адже він живе своєю справою!!!Вручення грамоти
Така відданість справі непоміченою не могла залишитися …
Олег Борисович отримав Грамоту Верховної ради України «За заслуги перед українським народом» та нагрудний знак до неї ! Цю високу державну відзнаку вручив йому лідер Радикальної партії Олег Ляшко в механоскладальному цеху підприємства.
Впевнені, що такої високої честі удостоюється не кожний. Ми горді тим, що працюємо в одному колективі з такою людиною!!! Бажаємо нашому лідеру подальших успіхів і наснаги! Працюйте й надалі так само плідно і професійно, а колектив ПК « Пожмашина » буде Вашою надійною підтримкою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *