Візит голови Чернігівської ОДА

Сьогодні нашу Компанію відвідав голова Чернігівська ОДА Андрій Прокопенко, спільно з головою Прилуцької РДА Олесею Кісленко.
СЕО Компанії Олег Аверьянов зустрів гостей та особисто познайомив з підприємством. В ході зустрічі очільники області та району ознайомилися з виробничими потужностями підприємства – відвідали «серце» виробництва – механічний цех, заготівельно-зварювальний та складально-фарбувальний цехи, побачили, як працює конструкторський відділ та програма 3D моделювання, з допомогою якої створюється наша техніка.
А також поспілкувалися з top management – генеральним директором Олег Борщ, директором з виробництва Валерієм Іващенком, директором з розвитку Олександром Савченком, головним конструктором Сергієм Івахненко та начальниками цехів.
Голова ОДА виявив зацікавлення процесом відновлення Свято-Покровського собору, якому сприяє наше підприємство та забезпеченістю прпцівників засобами індивідуального захисту під час пандемії COVID-19.
Наприкінці екскурсії Андрій Прокопенко зазначив, що «Компанія «Пожмашина» – це сучасне українське підприємство, яке робить значні успіхи на шляху до вдосконалення та розвитку виробництва. Помітно, що в розвиток підприємства вкладаються значні ресурси, та все ж зрозуміло, що державна підтримка машинобудуванню також необхідна.»
Продовжуючи розмову СЕО Олег Аверьянов відмітив, що «Ми саме те підприємство, яке створює робочі місця для українців, платить податки до бюджету країни та розвиває вітчизняну економіку. Машинобудування – це промисловість, яку слід розвивати, інакше державу не побудуєш» – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *