Вшановуємо ліквідаторів аварії на ЧАЕС

3

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті Чорнобильської трагедії. Рівно 33 роки тому «немирний» атом вирвався назовні і назавжди змінив життя і долі мільйонів людей…Аварія на ЧАЕС – це величезна техногенна катастрофа, яка залишила свій слід не тільки в історії світової ядерної енергетики та екології, але й в серцях багатьох українців.
На боротьбу з невидимим ворогом у далекому 1986 році першими були відправлені пожежні, сумна доля яких зараз відома кожному…
У нашій Компанії також працюють люди, які свого часу взяли участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. І ми, разом з усією Україною, сьогодні згадуємо цей важливий історичний день і дякуємо нашим ліквідаторам за їхню мужність та героїзм. Генеральний директор Компанії Олег Борщ вручив їм грамоти та грошові премії і побажав міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба та простих людських радостей. А також зауважив, що їхній подвиг з плином часу не втрачає свого значення, а тільки зміцнюється, зростає і служить гідним прикладом та уроком прийдешнім поколінням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *