Впровадження японської практики Кайдзен

Foto14

«Безперервне вдосконалення» або «зміна на краще» саме так з японської перекладається на нашу мову слово Кайдзен – практика управління підприємством, яка фокусується на безперервному вдосконаленні процесів виробництва, розробки, допоміжних бізнес-процесів і управління, а також всіх аспектів життя організації.
Кайдзен -комісія в Компанії активно діє протягом останніх років і вже є відчутні результати роботи у цьому напрямку – успішно впроваджена система ощадливого виробництва у механічному цеху, відмічаються поліпшення та оптимізація процесів виробництва в різних структурних підрозділах підприємства.
Під час сьогоднішнього засідання комісія розглянула 9 пропозицій, 7 з яких було схвалено. Запропоновані покращення стосуються виробничої сфери підприємства, розвитку корпоративної культури, підвищення продуктивності праці, скорочення втрат та підвищення ефективності роботи обладнання.
Ми працюємо над найменшими деталями, обмірковуємо кожен крок виробництва, обираючи найбільш вдалі та виважені рішення, щоб наша техніка слугувала вам довгі роки та була надійним помічником!

 

KomisiaKomisia1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *